Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent ha a 2éves gyerekem...

Mit jelent ha a 2éves gyerekem magas frekvencián visít?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos is meg a gyógytornász is megjegyezte,h.a kisfiam magas frekvencián visít.ez utalhat később valami problémára nála?
2015. márc. 15. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

talán jó erős a tüdeje :)


én babám nem tud hangosan sírni, elmegy a hangja, később már csak a hangját próbálgatja, tényleg meglepő, hogy ordítana egy nagyot és nem jön ki, nekem ilyen mondjuk akkor van ha érdekes dolgo ugyan..de szóval ha ugrálva akarok énekelni, nem bírja a tüdő valszeg örökölte

2015. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is így sikít, visít pici kora óta, elég sokat.Rendesen fizikai fájdalmat okoz. Bár neki vannak problémái, nem hiszem, hogy összefüggés lenne köztük. A halláskárosodás viszont prognosztizálható az egész családnak :)
2015. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen problémája van? Furcsa, hogy az orvos és a gyógytornász is megemlítette.
2015. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neurológiai problémára utalhat. Valószínűleg ezért jegyezték meg mindketten. De gondolom, ha 2 évesen még gyógytornára jár, akkor egyébként is van valamilyen fejlődésbeli eltérése. Az izomtónusproblémák is idegrendszeri eredetűek.
2015. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Aki privit írt nekem, érdeklődnék, megkapta e a válaszom, mert utána véletlen töröltem az üzijét. Az én kislányom sikoltozik, akinek problémája is van. Azért kérdezem, mert az elküldött üzeneteknél sem találom, amit írtam neki. :( Köszi, ha visszaszólsz!
2015. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hypotón a kisfiam,nemrég kezdett el önállóan járni,szavakat alig mond,inkább babanyelven beszél.gondolom ez összefüggésben van a sikoltozással.
2015. márc. 16. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Dévényeshez jártok kérdező?

létfontosságú

[link]

2015. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!