Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babánál "dühroham"?

1 éves babánál "dühroham"?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lett 1 èves. Eddig álombaba volt.

Tegnap este az apja a kezébe adta a fogkefèjét, ő elkezdett vele rohangálni, attól féltem hogy megsèrti vele magát, ezèrt elvettem tőle. Elkezdett sírni, aztán ordítani hányásig. Eközben próbáltam elterelni a figyelmèt, de nem sikerült. Pár nappal ezelőtt ugyanezt eljátszotta a babakocsiban. Nem akart benne maradni és hányásig sírt.

Normális ez? Kinövi? Ez már hiszti?

Mit csináljak ilyen helyzetben? 😕😕😕



2015. márc. 16. 06:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem egyedi ez:) Az én 14 hónaposom is épp üvölt, mert levettem a fotelről - már vagy 10x. De engem annyira már nem hat meg ez a típusú sírás, mert már egyszer végigmentem ezen az időszakon:) Igaz, a fiam nem volt ennyire hisztis. A lányom egyből merevre vágja magát, és hanyatt esik, szóval vigyázni kell. A reakció normális, a hányás nem tudom, arról kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt!
2015. márc. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja,mondjuk ő nem szokott hányni.Fogkefe,távirányító,telefon.Szerintem hiszti,de kérdezd meg az orvost.
2015. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!