Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő füllyukasztás Budapes...

Csecsemő füllyukasztás Budapesten hol csinálnak? Mennyiért, és mikortól lehet?

Figyelt kérdés

CSak előre szeretnék tájékozódni ha esetleg kislányom lesz akkor merre induljak.A Péterfy Sándor Utcai kórházban fogok szülni, ott esetleg csinálnak ilyet?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. febr. 16. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A választott háziorvosodnál kérdezd meg az asszisztenst,hogy megcsinálja-e.Egy ismerősnek ott csinálták a rendelőben.Bár nem tudom,nem-e jobb a lövetés.Érdeklődd meg a dokinál.
2010. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Szent István kórházban szültem, ott helyben lyukasztottak fület.
2010. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Itt nálunk a rendelőben nem csinálják meg.A barátnőmnek kislánya van és ugyan ahoz a gyerekorvoshoz meg védőnőhöz tartozunk,és neki azt mondták anno nem csinálnak ilyet. :(

2010. febr. 16. 12:20
 4/6 A kérdező kommentje:
És azért lyukasztatnám, mert édesanyáméknál el van rakva az én első fülbevalóm.Anyukám mondta nekem annó a korházban kiszúrták és asszem rögtön azt tették a fülembe.És azt nem lehet lőni, nem olyan tipusu.
2010. febr. 16. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Péterffyben szúrnak,ott szültem annó fiam,és mostanába viszem a lányomat oda lyukasztani. 6 hótól lőnek,az 3 hétig az a fülbevaló van benne,amit belőttek.nálunk is azt mondta a doki,a szúrás barbár munka,ők nem vállalják.pedig nekem is lyukasztották,nem lőtték,és nem fájt.6 éves voltam.
2010. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A barátnőm babájának végül szúrták a fülét, mondta hogy ő még ki is jött a szobából mert nem akarta látni, és mondta hogy megse nyikkant a lánya.1 perc alatt kész voltak vele.Csak neki Székesfehérváron a keresztlányuk védőnője szurta.

2010. febr. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!