Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha a 18 honapos...

Normális ha a 18 honapos lánykám nappal és este még mindig cicin alszik el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

erre nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni.

Szerintem nem baj, az enyém is ezt csinálta:)))))))))

2010. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém is...a nagyok is így voltak. Aztán 2 évesen, maguktól hagyták el teljesen. Ha neked nem zavaró, nem kell leszoktatni...gondlom, nincs cumija, alvós játéka, csak a cici :)))
2010. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a fiam ennyi idös,és ö is azon alszik el.sztem nincs ezzel semmi baj.persze készülj fel,hogy most lehet hogy jönnek a segitökész emberek,és leosztanak hogy ennyi idösen minek kell még szoptatni...de ne is törödj vele,ahogy nektek jó ugy csináljátok:)
2010. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem baj!Az én lányom is ezt csinálta!2 és fél éves koráig cicizett!Ha neki így jó akkor miért ne?Én nagyon szerettem!
2010. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem normális
2010. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
szerintem nem normális, én már tuti elválasztottam voln. de Te tudod...ha neked jó...
2010. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem baj, az én két gyerekem is ezt csinálta! Szerintem semmi gond:)
2010. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Az enyém még csak 14 hós, de szerintem ránk is ez a jövő vár. Próbáltam elvenni tőle (hallgattam a sok okos tanácsra), de aztán nagyon megbántam,hogy hagytam magam befolyásolni. Megbeszéltem magammal, hogy ha alányomnak ez kell, akkor legyen. Az időmből kitelik, őt meg ez nyugtatja meg és kész.

Majd ha már meg lehet vele beszélni, akkor majd elhagyjuk és remélhetőleg kevesebb sírással fog járni, mint az előző "akcióm".

Minden baba máskor "érik" meg az elhagyására.


Tudod: MINDEN GYEREK MÁS!

2010. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
aha! szóval ti vagytok azok az anyukák, akik lepontozzátok, ha valaki más véleményen van... Erre az eldöntendő kérdésre, lehet nemmel is válaszolni, nem csak igennel, és úgy gondolom ettől még nem kéne lepontozni, nem haszontalan és nem bántó a nemleges válasz sem... elég szomorú, hogy ilyenek vagytok...
2010. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
ja, én írtam a 12:11-est vááá, szánalom...:):) 17%...nembaj, előttem lévő, én jól felpontozlak :) mi ellenzék tartsunk össze :P
2010. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!