Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb szerintetek, ha a...

Mi a jobb szerintetek, ha a nagy étkezőasztalhoz szokik a baba, vagy kicsi asztal és szék?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a kislányom a kis széket, asztalt, még nem vettem neki de mindenhol ahol van, élvezettel ül oda, akár enni akár mást csinálni, a nagy asztalhoz nem szivesen. Ti vennétek emiatt? Ha van nektek, mikor szokott a gyerek a nagy asztalhoz?
2015. márc. 26. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk főleg rajzoláshoz, legózáshoz, egyéb játékhoz van a kis asztal. Enni velünk szeret a kisfiam a kezdetektől fogva.

Szerintem hasznos a kis asztal, ha van rá keret...

2015. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van kisasztal, rajzoláshoz, gyurmázáshoz vettük eredetileg, de szívesebben is eszik ott a gyerek. A két asztal kb. 2 lépésnyire van egymástól, úgyhogy mi így eszünk.
2015. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak játékra használják a kisasztalt a gyerekek. Enni velünk együtt esznek, etetőszék után ún junior széken ülnek, aminek magasabb a lába, így nekik jó magasság.
2015. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kis asztal - játék

étkező asztal - étkezés


kb 1,5 évesen lett neki kis asztal székkel

2015. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

5,5 éves, még mindig a kis asztal, kis szék :D mi is odaülünk, mi ugye a földön, a nagy étkezőasztalunkat meg évek óta nem használjuk :D

de persze ha vendégek jönnek vagy mi megyünk akkor ő is a rendes asztalnál eszik, de jobban szereti az ő méretű asztat :D na meg minden egyebet csinál rajta, fest, rajzol, gyurmázik...

szerintem kissztal kell a gyereknek, nem azért mert azon szeret vendégségben enni hanem praktikus, neki sokkal kényelmesebb és nem a szép asztalt teszi tönkre mondjuk a gyurmával :)

2015. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A lányom 2-4 éves kora közt szívesen evett a kisasztalánál (szétszedhető fa etetőszék). A reggeliket, vacsorákat általában itt ette, a nagy asztalhoz akkor ült oda velünk együtt, ha "nagy" közös családi étkezés volt (hétvégi ebéd, valami különlegesebb vacsora). 5 éves, most már csak az étkezőasztalnál eszik, a kisasztalkán már csak rajzol.
2015. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél oéyat, ami aztalhoz tolható székké alakítható de külön kis asztal és kisszék is lehet.

[link]

2015. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát ilyet már nem vennék, mert 2 éves a gyerek, ez meg nagyon babás...Már van egy széke, gondolkodtam rajta hogy kapjon asztalt, valószínű akkor veszek, ha ennyien írjátok hogy nektek is szereti, szerintem ott fog enni, mert ha valahol van ilyen, akkor mindig odaül enni :)

Köszi a válaszokat!

2015. márc. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!