Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 7 honapos baba melett...

Ti 7 honapos baba melett elmennétek dolgozni? A mama tud vigyázni rá.

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
9 hónapos a fiam. Biztos, hogy nem mennék vissza dolgozni.
2015. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha olyan helyzetben vagy, hogy szükség van a keresetedre, dolgozz. Igaz, annyi mindenből kimaradsz a kicsi fejlődése alatt. De sokszor a szükség erősebb.
2015. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
részmunkaidőbe elmennék.teljesbe nem
2015. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
6 hónapos voltam, amikor anya visszament dolgozni, de csak 10-2ig. Addig nagyszüleimmel voltam, velük is és anyával/apával is tökéletes a kapcsolatom :) szóval ezt szerintem nyugodtan menj vissza ha szeretnél, de tényleg ne teljes állásba! Csak így pár órára naponta.
2015. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

én elmentem dolgozni, nem volt más választásunk. (nagyobb lakás kellett, eddig 30 nm laktunk ketten, de mivel nekem elotte nem volt bejelentett munkám, ezert nem tudtunk nagyobb lakásba koltozni. igy kellett adopapir, 3 havi fizetésrol bizonylat, munkaszerzodés, kulonbozo munkáltatoi igazolások, egy kezes...na igy tudtunk átmenni egy 70 nm lakásba, az akkor 11 honapos babámmal.

kulfoldon élunk, azért volt ilyen macerás az egész - 70 nm 1100 euro és az osszes fizetésnek min. 3300 euronak kellett lenni, hogy ki tudjunk venni egy lakást.)

2015. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én a fiunk 7,5 hónapos korában visszamentem dolgozni, férjem jött el gyedre. A fiunkat nem viselte meg, engem sem, nálunk nagyon jól jött ki. Sokan nem értik a környezetemben, hogy volt szívem otthon hagyni, de a férjem nagyon el akart jönni gyedre, jól kijönnek egymással, anyagilag sokkal jobban jártunk, így nem bántuk meg a döntésünket. De nagyszülőkre nem hagytam volna. Nem azért, mert nem bízok bennük, hétvégéket már tölt náluk egy éves kora óta, de nem akarnánk, hogy ők neveljék helyettünk a fiunkat és nem akartunk ennyire kimaradni az életéből. De van olyan kolléganőm, aki a gyerek fél éves korában visszajött dolgozni és a nagymama volt otthon a gyerekkel. Ő azt mondja, hogy nem bánta meg a döntést. Ezt mindenkinek magának kell tudni.
2015. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem tudnék megélni és kellene a pénz, akkor igen. De amúgy nem, én itthon szeretnék maradni 2 évig. Azt a periódust, mikor otthon lehetsz a babáddal nem pótolja semmi, se neked, se neki.
2015. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Max. ha az éhhalál fenyegetne.
2015. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
:))
2015. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Én visszamentem. A szakmám ìgy kìvánta, nem maradhattam otthon. Már 2 éves, nagyon ragaszkodó kedves kislány. A kapcsolatunk kiválo. Ha nektek ugy jo akkor menj vissza...
2015. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!