Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hós anyatejes babátok...

7-8 hós anyatejes babátok miket evett már? Hányszor szopizik? Váltottatok ki szopit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Alma, banán, répa, krumpli, brokkoli, paradicsom, narancs kétszersült, kifli.

Most múlt 7 hós. Enni sokat még nem eszik, inkább nyammog. Én nagyon vigyázok, hogy mindig szopi után - között -etessem, nehogy csökkenjen a tej mennyisége. Még sokáig nem tervezem kiváltani vele a szoptatást. Most csak kóstolgatunk, ismerkedünk, bár ő felettébb lelkes. ;)

2010. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hónapos. Reggel 8 ó körül szopik, 9.30-kor gyümölcsöt kap, 11.30-kor szopik, 13 óra körül főzeléket eszik, 15 óra körül szopik, utána kap egy babjoghurtot, vagy gyümölcsöt babakeksszel, 18 óra körül tejpépet eszik, 20 óra körül szopik. Éjjel 2x kel fel szopni. Ezeket eszi: alma, barack, banán, szilva, körte, sárgarépa, krumpli, sütőtök, csirkehusi, pulykahusi,Biskotti babakeksz, tejpépek, Humana babajoghurt, Milupa Frutapura gyümölcspüré ( ezt imádja ). Kap korának megfelelő üveges bébiételt is, és én is főzök neki itthon. Üveges bébiételekből a 8 hónaposat még nem tudom neki adni, mert az már picit darabos és azt nem fogadja el.

És a Te babád?

2010. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én babám hétfön lett 8 hónapos. Evett már alma,barack,meggy,sütötök,s.répa,krumpli,cékla,cukkini,brokkoli. Két szopi között kap délben fözeléket,délután vagy gyümölcs (nem szereti),inkább fözelék. Kb 4 óránként szopik,éjjel is legalább 2x.

Köszi a válaszokat!

2010. febr. 18. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!