Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg lesz? Egy hónapos babám...

Beteg lesz? Egy hónapos babám ma többször köhögött, a nyálát fújja.

Figyelt kérdés
Mikor hazajöttünk a kórházból is köhöhött egyet-egyet, a tüsszentés mindennapos. Eszik rendesen, nem taknyos, kedve a megszokott, láza nincs.
2015. ápr. 1. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem nem beteg. Mi is szoktunk 1-1-et tüsszenti vagy köhögni.
2015. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik nap elkezdett nyalbubikat fujni meg nyaladzani. Masnapra teljesen beteg lett. Harmadnapra meg bevittuk a korhazba. Kohogott meg nagyon taknyos volt. Maig nem ertem miert, anyatejes es ugy vigyaz(t)unk ra, mint egy kis himestojasra. Par hetes volt. Nem akarlak megijeszteni, csak leirtam, hogy velunk mi volt. Kivanom, hogy ne legyen semmi baj!!
2015. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na nesze neked anyatej mert az olyan jóóó akkor mièrt nem vèdi a picidet??

Egy 3 gyerekes anyuka

2015. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de irtam valami rosszat, kedves utolso?
2015. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon vigyáztunk, nekem vegyesen táplált. Apja volt megfázva, de egy hétig kerülte is.
2015. ápr. 1. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Nalunk meg pont forditva volt. En kaptam el a picitol. Teljesen legatyasodtam, laz, stb. Nala pedig max egy hetig tartott, de csak az elso 3 nap volt borzalmas. Ja, es semmilyen gyogyszert nem kapott, mert akkor meg olyan nagyon picike volt.
2015. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Három és fél hónapos a lányom, vegyesen táplálom. Amióta megszületett, mindennapos a tüsszögés és a köhincsélés. A tüsszögés egyébként is természetes, a babák orrjárata így tisztul, a köhécselés pedig úgy tűnik, a félrenyelt nyál miatt lehet.

A nyálfújást még nem tapasztaltam. :)

2015. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is egy hónapos a babám és köhög, tüsszent napi szinten születése óta, de nem túl sokszor. Nem beteg, az biztos.

A köhögés szerintem a nyál félrenyelés miatt lehet, és úgy vettem észre, hogy tüsszentésekkel jelzi, ha fázik. Legalábbis ha kitakarom, vagy fürdetéshez vetkőztetem, rögtön tüsszögni kezd.

2015. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos torokgyulladása van, kapott antibiotikumot. Jól viseli a betegséget, a kedve változatlan, viszont aluszékony. Remélem hamar meggyógyul.
2015. ápr. 2. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt elég sokáig, ez az úgynevezett tisztuló köhögés. Nem hiszem hogy beteg lenne. Nekem sem lett beteg a kisfiam. Mindig vittem a védőnőhöz a gyerekorvos is megnézte minden hónapban 1x amikor én azt hittem lesz valami baja, mindig mondták hogy semmi gond és nem is lett. Most volt beteg először enyhe lázzal, 8 hónaposan. Anyatejesek vagyunk!!!
2015. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!