Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért raknak az autóra "baby...

Miért raknak az autóra "baby on the board" matricát? Mit várnak tőle?

Figyelt kérdés
A magyar utakon mindenki megy mint az őrült... vagy most mert gyerek van benne, akkor inkább ne ebbe menjenek bele, hanem amelyikben felnőttek ülnek? Az "jobb"?

2015. ápr. 22. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy felhívás, hogy ne csak ne menj bele, de lehetőleg vészfékezésre se késztesd, mert szegény kölyök hamarabb "kitöri a nyakát" még megfelelő "védelmi" rendszerben is, mint egy felnőtt.
2015. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez amolyan "ne gyere a seggembe, mert ha satut nyomok belém jössz, akkor szét verem a fejedet, ha baja lesz a gyereknek!" matrica.
2015. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt előttem leírták, másrészt ha baleset van akkor a gyereket kezdik el először keresni.
2015. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A 2.válaszon besírtam.

3 gyerekünk van.volt idő mikor volt ilyen matrica a kocsin.azt vettem észre a kamion pl.4-5 méterre áll csak meg mögöttem.a busz sem jön rá az emberre 3 cm re..

2015. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
nekunk olyan van, ami villog is,- éjjel nagyon sokat jottunk a gyerekkel, sztem hasznos volt, egybol lehetett látni, hogy "valami" van, 1500 km re lakunk Budapesttol és igy igaz, nem jonnek ugy az ember seg.gébe és elnézobbek, ha pl. a fekvorendort 20-al kozelited meg és nem átszáguldasz rajta gyerek nélkul (kulonben ledudálnak az utrol)
2015. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Második válaszoló, nagy király vagy! :D

A matrica lényege a fokozott elővigyázatosság! Hogy nem állnak a seggedbe...stb. Egyébként baleset szempontjából mindegy hogy kint van-e, mert nyilván nem szórakozásból koccanunk a másiknak, így megválogatni sincs időnk hogy kinek megyünk neki!

2015. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Sokkal jobban odafigyelnek "ránk"
2015. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

7-es vagyok. A mondat fele lemaradt:)

Tehát sokkal jobban odafigyelnek,én ezt vettem észre. Na nem mindenki vannak ám parasztok...

Érdekes mód ösztönösen mi is jobban figyelünk azokra az autósokra ahol meglátjuk a matricát miszerint gyermek van az autóban. Na nem mintha amúgy nem figyelnénk oda,csak nem tudom,tényleg ösztönös:)

2015. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanazért, amiért a kezdő jogsis is kiteszi a T-betűt, figyelmezteti a többi autóst egy olyan információra, ami nincs kiírva a homlokára. Pl ha egy anyuka gyerekkel a hátsó ülésen rossz sávba sorol be, és visszamegy a sajátjába, akkor talán a kopasz audis is elnézőbb kicsit, és nem szorítja le az útról/nem húzza le az ablakot és küldi el a k. anyjába a gyerek előtt, vagy ahogy fentebb már írták, nem állnak a seg.gébe.
2015. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. :) Örülök, hogy tetszett! :)
2015. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!