Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sokat aludt a babája...

Akinek sokat aludt a babája az elején, hány óra volt?

Figyelt kérdés

Azért vagyok tapasztalatlan, mert első babám sokat volt fent. Éjjel mondjuk aludt, de napközben állandóan fent volt, már újszülöttként is. Akkor azon lepődtem meg, hogy hogyan aludhat ilyen keveset egy baba.


Most a második babám viszont teljesen más. Egész nap alszik. Kb. 4 órát van fent, persze pont este-éjjel...

Gondolom normális, hogy sokat alszik, hiszen még picike (2 hetes), viszont meddig tart ez az időszak? Nálatok meddig aludt sokat? Mikor van fent már többet egy baba?


Köszi a válaszokat!



2015. ápr. 29. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kislányom volt "nagyon jó" alvó, úgy 2 hónapos korig a szopiba is bealudt, így alig volt tejem. Figyelnem kellett az órát, hogy azért 4-5 óránál több ne teljen el két szopi között. Este/hajnalban viszont a védőnő azt mondta, hogy ne ébresszem fel, így 3 hetes kora óta átalussza az éjjeleket. 1. hónapban 5 órakor kelt, 2. hónapban 7 órakor kelt fel. A babanaplóban az első hónap végére írtam, hogy gurgulázik, és aztán a 2. hónapban egyre több aktivitása lett.
2015. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú, olyan sokáig ilyen sokat aludt. Nem semmi.

Köszi a választ!

2015. ápr. 29. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 18-20 orat is aludt egy nap, szinte csak evett es aludt. Igy emlekszem az elso hetekre. 5-6 hetes kora korul kezdett el tobbet ebren lenni es nezelodni
2015. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval nálatok is több hétig tartott.

Akkor türelemmel várok. :)

Köszi neked is a választ!

2015. ápr. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!