Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiigazítanátok a Rossmann/DM...

Kiigazítanátok a Rossmann/DM pelusok között?

Figyelt kérdés
Hány féle Rossmann-os és DM-es pelus van? Egy fajta? (Csak hogy példát is írjak: a Tesco-s pelenkáknak van a "Value" és az "Essentials" fajtája.) Van ilyen a R.-nál és a DM-nél is? És ha igen melyiknél melyik fajta a legjobb? Aminek gumis a háta... 3-mas méret kellene. Teljesen IQ-tlan vagyok ezekhez a pelenkákhoz (most próbálnánk ki), úgyhogy hálás lennék minden segítségért...
2010. febr. 22. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A DM-esnek nem gumis a háta, a Rossmannosnak igen. Ha jól tudom, csak egy fajtájuk van, a DM-esnek: Babylove, a Rossmannosnak: Babydream.
2010. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a Rossmann-os Babydream 3-ast használjuk,szuper!Hátul gumis!Én asszem csak 1 féle van!
2010. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom, hogy a DM-es pelusnak egy fajtája van, mi azt használjuk és nagyon jó. :)



Regisztrálj a legtöbbismerős.hu oldalra, és nyerj: [link]

2010. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
HUH! Most nagyon megkönnyebbültem! :) Még van kb. 40 db a Tesco-s "zöld-kiselefántosból", de alig várom, hogy elfogyjon, naponta 5-ször cserélek teljes ruházatot a kisfiamon... De akkor irány a Rossmann! Karácsonyra kaptam ajándékba 20 db-ot, imádtam!!! Lenne még 2 kérdésem: Az árában tudtok segíteni? A csomagár érdekelne, nem a darab. Illetve hogy azt láttam a mintázatán, hogy vannak nappali kiskacsás képek, meg éjszakai kiskacsás képek. Amin nappal van, azt nappal kell ráadni, amin meg sötét van, azt meg éjjelre? Vagy ez csak dizájn?
2010. febr. 22. 14:54
 5/14 anonim ***** válasza:

DM-esből 2-fajta van, a Babylove és az Alana. Az utóbbi a környezetbarátabb verzió, kevésbé nejlonos, mint a Babylove.

Az Alana háta nem gumis, a Babylove-ra nem emlékszem.

2010. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kiskacsákat láttál rajta,akkor az tuti a DM-es,babylove! Most adtam rá a babámra...én kezdettől fogva Dm-es pelust használok,nagyon meg vagyok vele elégedve,még sosem jött ki belőle semmi. A 100db-os 3-as méretű 3999 ft. Dm-ben válthatsz ki kártyát,amire minden vásárláskor pontot kapsz,150 pontért,kapsz 15% kedvezményt a végösszegből.

2010. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,nem vettem észre,hogy különbség lenne a nappali és az éjjeli kacsások között. De éjjel sem folyt még ki semmi,babám 9 hos.
2010. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megint én,gumírozott a pelenka.
2010. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ó, köszi! Kaptam pár darabot még régebben ajiba, de az Babydream-es volt, azon is kiskacsák voltak! Akkor most mind a kettő kacsás? A DM-esnek a háta gumírozott? Nekem az lenne a fontos, ott folynak ki a dolgok. :)
2010. febr. 22. 18:10
 10/14 anonim ***** válasza:

17.20-as vagyok,a háta nem gumírozott a dm-esnek,megnéztem. De ahogy írtam még nem folyt ki semmi. Ilyen problémára a Liberot probáld még meg.


Jo egészséget! Szia

2010. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!