Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányomnak van egy...

Egy éves kislányomnak van egy szemölcs szerűség a mellbimbóján. Mit lehet \kell ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Megmutatni orvosnak még mielőtt valami vackot rákensz, miközben lehet, hogy nem is szemölcs.
2015. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha elvinnéd orvoshoz és megkérdeznéd tőle?
2015. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell és lehet menni vele.
2015. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Kedves egyes. Frontos vagy vagy mi van? ...

Fiamnak is van a mellbimbóján kb fél éves korától egy kis fehér búb, ami megnőtt kb 1 mm-esre. Az orvos azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, majd kinövi.

De mivel nem küldtél képet, nem tudom, olyan-e, mint a lányodnak.

De ez mindegy is, mert úgyis ajánlott megmutatni orvosnak. Tuti semmi komoly, vagy ír rá vmit,vagy nem is kell vele csinálni semmit.

2015. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Holnap viszem,mar regota ott van,eddig egy kis miteszernek nezett ki,alig latszott,csak erezni letett,ma viszont jo fenyviszonyban lattam,hogy egy dudor,a teteje barna.tenyleg olyan mint egy miteszer de szerintem nem az,inkabb szemolcsnek gondolnam,raadasul kicsit nagyobb is. Mindenkepp viszem orvoshoz,addig is az izgalomban kiirtam a lerdest es nem kenek ra semmit.
2015. máj. 4. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es, valami probléma van? Megbántottalak? Vagy csak baj, hogy válaszoltam egy kérdésre?

Úgy látom, hogy más is az orvost javasolta, de te engem találtál csak be. Tán rossz napod van és csak itt tudod levezetni a feszkót? Egyél valami finomat, hátha jobb kedved lesz.

További szép napot. :)

2015. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 id. Géber Péter ***** válasza:
Orvos!
2015. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!