Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érett lenne már rá? Megpróbálj...

Érett lenne már rá? Megpróbáljam a bilit?

Figyelt kérdés
Picim egy éves, pár napja üti a pelust amikor kakit vár... Először azt hittem már benne van a pelusban és azt jelzi, de nem. Jelzés után fél-egy perccel kakil, tehát előre jelzi.
2010. febr. 23. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor igen.

Megéri.....

2010. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:))) Na ez jóóóóó. A miénk 7 hónapos és most már csak a bilibe kakil!!!! Vagyis megszokta, hogy egy nap 2-3 szor a bilin csücsül és már rendszeresen amikor este is rátesszük akkor mindig sikerül neki!! Nagyon ritka amikro a pelusba megy már. Ez nagyon jóóó. Szerintem te is nyugodtan megszoktahatod már, s akkor majd ő fogja tudni.
2010. febr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha üti akkor gyorsan vetkőztessem le és ültessem a bilire? Ha produkál dícsérjem meg? Vagy hogyan? Nem akarja majd megfogni?
2010. febr. 23. 07:52
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, ahogy leírtad. visszatartani a szakirodalom szerint még nem tudja, szóval elméletileg a biliben fog landolni:)
2010. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!!!

Szép napot!

2010. febr. 23. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Tedd a bilit olyan helyre,hogy gyorsan elő tudd venni.Én a tv előtti elbarikádozott részen tartom.Napi 3x ráültetem.Ha semmit nem akar odatenni,akkor feláll,ha befejezte akkor is.Mi 7 hónaposan kezdtük,most 11.Heti 3 kakis pelus van,pedig naponta 2x végzi a dolgát.

Én úgy szoktattam,hogy könyvet olvasgattunk.Most már egyedül nézegeti,nem kell mellette ülnöm.Festett is már.Persze akkor,amikor siettünk volna,én öltöztem,ő a szekrényre meg magára kent egy-két csíkot!

2010. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!