Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyermeketek van illetve...

Hány gyermeketek van illetve hányat szeretnétek még? Miért?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eddig 1 kisfiam van, 8 hónapos lesz a jövő héten, még 1-et vagy max. 2-őt szeretnénk. Csak azért mert úgy lennénk boldogok. 2 vagy 3 gyerekkel. Mindig is úgy gondoltam, hogy 2-3 gyerekem lesz. Mi 4-en vagyunk testvérek.
2010. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy lányunk van,és még egy babát szeretnénk majd. Miért?

Mert jó ha van tesó!

2010. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 éves a kislányom.És szeretnék neki egy kistestvért de csak egyet!Most egy picit visszamegyek dolgozni de 2-3 éven belül jöhet a tesó.
2010. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy van, és nem is tervezünk többet. Nem tudom miért, de hálistennek a férjemmel egy véleményen vagyunk e kérdésben. Talán azért, mert félünk attól, hogy hogy fogjuk tudni őt (őket) elindítani 20 év múlva? Lehet. Nem tudom az okát, nem is keresem.
2010. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 fiam van, szeretnénk még egy babát. A legfőbb indok az, hogy mindig is 2 gyerekre vágytam, így olyan csonkának érzem a családunkat, érzem hogy ő hiányzik de nagyon!
2010. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egy ovis lányunk van, még egyet szeretnénk, ha összejön. azért, mert az jó, ha van tesó, viszont kettőnél többre nem futná sem az időmből, sem az energiámból.
2010. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk van, és többet nem szeretnénk. Tizenéves korom óta ennyit szerettem volna, teljesült, és többet semmiképpen nem vállalnánk.
2010. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy kisfiam van,aki hétvégén lesz 6 hónapos.szeretnénk neki kistesót,de még hadilábon állunk apával hogy mennyit,mert ő 1 gyereket szeretne még én meg 2 kistesót a fiamnak.én mindig is nagy családot akartam,mert abba nőttem fel(5en vagyunk testvérek).persze a páromnak is igaza van mert mindig mondja h az anyagiak.de álmodni azért lehet,nem?majd az élet eldönti.
2010. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszem lánykám 1 éves, valószínűleg nem lesz testvére.

Nem vagyok túl fiatal már, férjem sem szeretne több babát.

2010. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy 21 hós kisfiam van, és nagyon szeretnénk egy kislányt is
2010. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!