Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba nagyon gáz...

Babalátogatóba nagyon gáz használt dolgot vinni?

Figyelt kérdés
Pl. olyan ruhára, játékra gondolok, ami nem agyonhasznált, szinte nem is látszik rajta a használat, csak nincs csomagolása, doboza, címkéje.
2010. febr. 23. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz én mindennek örültem amit kaptam

de te ismered őket, hogy milyenek is valójában.

2010. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha viszel neki valami újat is. Pl én vettem egy macit amin rajta volt a címke, meg egy új rugit, meg egy csomó alig használt dolgot. Ha csak használtat viszel az gáz.

De ha nem akarsz ruhát vegyél egy sampont, fürdetőt popsitörlőt, meg a használt cuccok.

2010. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, hozzánk jöttek a barátnőmék, és ő mindent összeszedett egy nagy dobozba, amit annó használt a fia, és őszintén szólva nagyon örültem neki, mert sokkal jobban ki tudtuk használni, mintha kapott volna valami új dolgot. Persze ez attól is függ, hogy milyen az, akihez mentek. Pl. én az unokatesómékhoz még véletlenül sem vinnék használtat, csak újat, és márkásat, mert ő ilyen (elég gáz, de ez van:D). Ha baráthoz mégy, és régóta ismered, akkor tudod, milyen, és valószínűsíthetően hogy reagálna. Esetleg vigyél valami apróságot pluszban a kicsinek (pl. fürdőskönyvet 299Ft-ért), és mondd neki, hogy ha nem bántod meg, összeszedtél néhány olyan játékot is, amit a te gyereked nagyon imádott, biztos az övének is tetszene.
2010. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) De ha annak érzed, akkor vegyél valami új apróságot és mellé add oda a használt dolgot/kat.
2010. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt kaptam a barátnőmtől.Ruhákat hozott, ami csak tavasszal lesz jó.Nem sértődtem meg:)Legközelebb is jöhet.
2010. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!