Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos babara kell e sapka...

6 honapos babara kell e sapka ilyen melegben, vagy eleg egy fejpant?

Figyelt kérdés
20 fok folott,babakocsiban kell e sapkat adni a kicsire,vagy csak eleg egy fejpant,vagy kalap?

2015. máj. 7. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Kell. Nem olyan, ami melegíti, hanem ami árnyékolja, mert pillanatok alatt napszúrást kaphat.
2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha végig árnyékban van akkor nem kell. Viszont ha süti a nap akkor kell vmi nagyon vékony.
2015. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
es fejpant mikortol alkalmazhato?
2015. máj. 7. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fejpánt dísznek van, gyakorlati haszna nincs.
2015. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ertem! köszönöm a gyors valaszokat!!!
2015. máj. 7. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy előttem is írták ha árnyékban van akkor nem szükséges de napon kell rá. Én a két évesemre is adok nyári sapit vagy baseball sapkát ha játszózunk mert nagyon erősen tűz a nap és nem jó a buksijuknak.
2015. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ritkás hajjal fa árnyékában is le lehet égni - a mozgó falevelek nem adnak olyan takarást, mint egy épület árnyéka. Tehát óvatosan azzal, hogy "árnyékban".
2015. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem 8 hónapos,ha rá süt a nap akkor kalapot adok rá,hogy ne tűzzőn az arcára a nap. zavarja is,mert hunyorog ha a szemébe süt,meg dörzsöli a szemét. ha meg árnyékba megyünk és nem kell neki,egyszerűen lekapja a fejéről :-) a fejpánt az csak dísz :s
2015. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,tobbsegunk a sapira szavaz,de kell h a fulet is takarja,vagy csak eleg ha vedi a naptol,persze szellben ertheto h fulet is vedeni kell,de a melegben is mikor szelcsend van?
2015. máj. 8. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fúj a szél vagy van amikor már olyan meleg van h a kis szél sem "hideg" akkor sztem nem kell h védje a fülét.
2015. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!