Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki számlára kapja a GYED-et...

Aki számlára kapja a GYED-et az kb mikor szokta megkapni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hónap elején, de az érdekelne hogy korábban jön-e mint postán. Eddig postán kaptam, de márciustól kértem, hogy a számlára utalják. Ezért kérdem, hogy mely napon szokták megkapni.
2010. febr. 24. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10-én amikor a fizetést is kaptam mert nekem a cég utalja ki.
2010. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a cégem utalja a tgyást is, meg a gyedet is, és ahogy a fizetést minden hónap utolsó munkanapján megkaptuk, ezeket is ugyanígy utalják.

(Szerintem ha a céged, ahol dolgoztál, TB-kifizetőhely, akkor számlára biztosan előbb megkapod, mint ahogy postai úton megérkezik.)

(B)

2010. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én postán 10-én kaptam meg, már számlára kérem és 6-án legkésőbb a számlámon van
2010. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Iagából már nincs meg a munkahalyem, még szülés után pár nappal megszűnt. A GYED-et az OEP-től kapom. Eddig nekem is 10-e körül kaptam, ezért kértem inkább számlára.
2010. febr. 24. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az OEP-től kapom számlára és olyan 10-e körül kapom, de van amikor pár nappal később. Egy biztos max: 15-ig megkapom.

2010. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 3-áig kellene megkapnod.
2010. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!