Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van közületek olyan rajtam...

Van közületek olyan rajtam kívül, aki utál otthonlenni a babájával? Nekem senki nem vigyáz rá, szóval 15 hónapja csak nekem nyűgösködik. Legszívesebben beadnám bölcsibe, nem bírom már ezt a monoton itthonlétet vele.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 12:50
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
71%
ha így gondolkodsz add bölcsibe, sokkal jobb lesz neki.
2010. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%
Néha én is érzem ezt, pedig még csak alig 8 hónapja vagyok itthon a gyerkőccel :) Ez szerintem természetes, bár nekem néha bűntudatom van. Ezt csak az érti meg, aki átment ezen. Hogy az ember persze hogy imádja a babáját, de egy idő után már nagyon sok, nagyon megterhelő tud lenni, amikor senki nincs akire rábízd, aki segítsem, hogy folyton csak te egyedül kell, hogy megküzdj a problémákkal, a gyerekkel. DE szerintem ha meg már bölcsiben lesz, visszasírjuk ezt az időszakot :)
2010. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
33%

Huh,és mikor terhes lettél,akkor ez nem jutott eszedbe??

Én is unom a bezártságot,de a tél miatt,nem a gyerekem miatt.Jézusom...

2010. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem mész vele vmerre csavarogni? Jobb lenne neked is, neki is. Nekem annyira fura,h így beszélsz szegényről:(
2010. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
89%

hát az utálat az talán túlzás, de én se bírom ezt a téli esős monoton poshadást , enyém 16 hós és szinte mindig velem

szeptembertől bölcsi, de a nyárba reménykedek h jobb lesz kimenni, valamit csinálni

mi azért eljárunk néha baba mama jógára, közösségbe...biztos van felétek is valami....az sokat segít hidd el, bár én megértelek

2010. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy otthon? Menj vele együtt oda, ahova csak egy ekkora babával már lehet! Barátnőkhöz, kirándulni, kedves rokonokhoz, ismerősökhöz, baba-mama klubokba, kiállításokra. Csak ne zárkózz be! Nem kell mindenhova babakocsival sem közlekedni, kapható már jópofa hordozó pl.
2010. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
24%

3.vagyok.

Az én Anyum négyőnket nevelt fel teljesen egyedül,mármint Apuval,de ő sokat dolgozott mindig.És soha nem rinyált.

2010. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára jön a tavasz, és jobb lesz kint a szabadban! próbálj babás anyukákkal összebarátkozni, nekem sok ilyen barátnőm van. Merre felé laksz?
2010. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
84%
szegény, nagyon rossz lehet :( nem is tudom, hogy éltem volna túl, ha nekem nem lett volna akire rábízzam...anyagilag megengedhettek magatoknak legalább hetente 1-2szer bébiszittert? sokat segítene, ha néha ki tudnál mozdulni, nem lennél ilyen feszült...tényleg senki nincs? barátnő ilyesmi? hol laktok, én is segítenék Neked, úgy sajnállak...
2010. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
66%
12:58 ne bántsátok szegényt, csak kicsit bedepizett, de nem gondolom, h a gyereket is utálja, csak vszeg egy pörgősebb csaj.....és nincs segítsége
2010. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!