Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a babakocsira napernyő...

Érdemes a babakocsira napernyőt venni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, két éve nem vettük elő :)
2015. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettünk, nem is volt rá szükség.
2015. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem vettünk, soha nem hiányzott. Nekünk a babakocsi elemek forgathatóak, tehát kocsizhat velem szembe vagy nekem háttal a gyerek, ha rosszul süti a nap akkor megfordítom a hordozót-mózest-sportrészt.

Ha egy irányba tolható a kocsi akkor pedig egy fehér textil pelenka rácsiptetve a kocsira is teljesen jó napellenző.

2015. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk, mert elég nagy a babakocsi kupolája, illetve meg lehet fordítani, hogy a baba előre nézzen, vagy felénk. Így nincs is rá szükség.
2015. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de nem használjuk. Nem praktikus.
2015. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk. Használjuk is sokat. Nem forgatható a sportrész és a kupola sem óriási, így ha úgy süt a nap vagy bealszik én fel szoktam rakni. Nekünk hasznos.
2015. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk ilyenünk van: [link]
2015. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a napokban találtam rá a napvitorlára. Nagyon jó. Az én babakocsim sajnos nem forgatható, így sokszor a szemébe sütött a nap. Nekem nem igazán vált be sem a pelus, sem a napernyő.
2015. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van, használom, szerintem jó dolog. A 15 hónapos lányom is imádja, lehet rángatni, nézegetni :)
2015. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!