Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húgyúti fertőzésről tapasztala...

Húgyúti fertőzésről tapasztalatok? Mennyire magas lázzal jár? És milyen az a bűzös vizelet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


2 hetesen kerültünk be a kórházba húgyúti fertőzéssel, a vízelet leginkább reggel mikor kinyittod a babót nagyon erős aceton szagú,nem kell hozzá közel hajolni akkor is érzed!! de én úgy is éreztem napközben h magamhoz emeltem a kicsit és annyira erős pisi szaga volt h hihetetlen. 1x volt nagyon magasláz 39,2 utána meg sajna nagyon sokáig tartott mirre sikerült kiirtani a kislányom szervezetéből és hőemelkedése volt 37,3-37,8 volt a maximum. De onnan is tudod h baj van h reggeli pisijét felfogod és zavaros nem tiszta átlátszó és uszkál benne vékony fehér cérnaszálszerű valami. ilyenkor elég egy gyors teljes pisiteszt ami ált. max. 1 óra és kész van és utána tenyésztés aztán valószínű antibiotikum kell rá. 1 év alatt sikerült megszabadulni a baktériumtól borzasztó volt.

nektek is a coli okozza a gondot?

Ha van kérdésed írj privibe szívesen válaszolok

Jobbulást a babácskádnak!!

üdv. 21 hós kislány anyukája

2010. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, nálunk még nem bbiztos, hogy az a gond, csak a dokinénink vizeletet akar nézni, mert 3. napja, hogy estére lázas a lányom, és egyebet rendben talált, azon kívül, hogy jön a foga és folyik az orra, nem tudunk másra gondolni, és nagyon bízom benne, hogy nem hugyúti fertőzésről van szó. Nagyon köszi a válaszod!
2010. febr. 24. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor drukkolok nektek, hogy ne az legyen!!

Ha meg van az eredmény megírod majd!!

köszi előre is!

2010. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megírom, köszi, aranyos vagy!
2010. febr. 25. 07:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, örömmel jelentem, hogy teljesen lázmentesek vagyunk tegnap óta, szóval nem mentünk vizeletvizsgálatra. Azért köszi a segítséget.
2010. febr. 26. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!