Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészségpénztárral rendelkezők...

Egészségpénztárral rendelkezők: Tesco-ban, dm-ben, rossmann-ban, müller-ben kértetek már számlát?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a fenti üzletekben van-e valamilyen egyszerűsített módja a számlakérésnek EP-ben elszámolható termékek esetén (pelenka..stb.)?


Arról már hallottam, hogy a Müllerben lehetőség van valamilyen vásárlói kártya készíttetésére, amivel aztán a sor feltartása nélkül lehet egészségpénztárban elszámolható számlát kérni, de a részleteket nem tudom.


Tesco-ban a vevőszolgálaton kell a blokkot bemutatva számlát kérni? Vagy máshogy megy?


Rossmannos, dm-es tapasztalata valakinek?


2015. máj. 22. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
DM-ben szoktam számlát kérni rendszeresen. Semmi különös, a pénztáros ugyanúgy beüti a pénztárgépbe a termékeket, csak nyugta helyett számlát kapsz. (persze megadod a neved, címed, tagi azonosítót) Csak még azelőtt szólj, hogy elkezdi lehúzni a termékeket. A többi helyen nem kértem még számlát, de mindenhol kell, hogy adjanak.
2015. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dm-ben, rossmannban, intersparban már kértem. Egyszerűen bepötyögik a gépbe az adatokat, és ennyi. Nincs sajnos gyorsabb mód. De hamar szoktak végezni. Annyi, hogy intersparban nem lehet használni a supershop kártyát, ha számlát kérsz, mert csak a kártyabirtokos nevére adhatnák a számlát, nem írhatnák bele a az ep nevét, meg az ep címét. De ez már a legkevesebb, úgyis alig adnak már pontot a sparban.
2015. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jöhet még tapasztalat!


Kár, hogy se a rossmann, se a dm nem talált még ki erre valami gyorsabb megoldást (ne kelljen mindig bediktálni).

Azt gondolnám, hogy a babaprogramjukon belül lehetne erre is figyelni.

2015. máj. 23. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!