Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A homoszexualitás öröklődhet?

A homoszexualitás öröklődhet?

Figyelt kérdés

Ha közeli családtag között van homoszexuális, akkor egy esetlegesen születendő fiú gyermek mekkora eséllyel lesz az?

Valakinek esetleg van-e tapasztalata ezen a téren?



2015. máj. 31. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
ugyan annyira mint egy lány. nem nem öröklődhet.
2015. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Ha azt mondjuk igen, akkor nem vállalsz gyereket?

Akkor: igen. Ennyi ésszel ne vállalj gyereket...

2015. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem öröklődhet!
2015. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én teljesen elfogadó vagyok a mássággal szemben, imádom a rokonomat is! Természetesen vállalnék gyermeket, ha öröklődik ha nem. A gyermekemet ettől függetlenül mérhetetlenül szeretni fogom, és tűzön vízen át megyek ha kell érte!


Csupán azért érdekel a dolog, hogy mekkora esélye van, mert nyilván az ember a legjobbat szeretné a gyerekének, és óvni akarná a különböző atrocitásoktól, amik valaha érni fogják. Ha benne van a pakliban az öröklődési hajlam, ám legyen. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy van-e valami statisztika ezzel kapcsolatban, vagy esetleg bárkinek az ismeretségi körében hasonló tapasztalata?

2015. máj. 31. 11:38
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

A tudomány jelenlegi állása szerint a genetikai/környezeti faktorok aránya kb. 70/30 %. Ez a terület folyamatosan kutatott, de az elmúlt pár évben jelentős bizonyítékok születtek.

Tehát ha a családban van homoszexuális, akkor az genetikai és környezeti úton is nagyobb eséllyel adódik tovább.

2015. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Fontos még hozzátenni, hogy az ilyen arányokat a már kialakult nemi identitásra nézik. Az hogy egy homoszexuális férfi gyereke mekkora %-os eséllyel lesz szintén homoszexuális, egy teljesen más kérdés.
2015. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
A "másság" nem betegség!!!!!!Így nem is öröklődhet
2015. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó vagyok.

Egyébként pedig azért van több ezekben a családokban ahol van homoszexuális,mert ezt látják a gyerekek és ez természetes nekik.

Ezért vagyok rettenetesen ellene és ítélem az a felvonulásukat is,hiszen ezzel azt sugallják,hogy ez elfogadott és helyes norma.

Semmi bajom a buz ikkal,de ezt 4 falon belül tegyék és ne közszemlére!

2015. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
9, te elég korlátoltan gondolkodsz. Nem azért lesz meleg valaki, mert lát 2 férfit csókolózni pl...
2015. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó.

Pedig hidd el,ha nem látnák akkor nem lenne ennyi belőlük.

Régen sem volt ennyi.Ha volt is talán pár darab.

Mert akkor nem úgy tekintettek rájuk,hogy ez a normális.

Nem vagyok korlátolt,de én és a normális emberek mind egytől egyig így gondolkodnak.

Valószinüleg te is közéjük tartozol azért beszélsz így(vagy még nem is tudsz róla).

Ha normális anya lennél(vagy apa) akkor nem ezt mondanád:)

2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!