Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba aludhat éjjel...

10 hónapos baba aludhat éjjel a kedvenc plüssállatával? Biztonságos?

Figyelt kérdés

Nappal vele alszik, és azért kérdezem mert mindig a szájába tömi a fülét (egy kutyusról van szó), és azt rágcsálja, úgy altatja magát. Nem lehet ebből éjszaka gond? (nappal ugye sokszor ránézek miközben alszik)

Van akinek így alszik a babája?


2015. jún. 2. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Semmi gond nem lesz belőle, és nem is kell ránézni nappal sem. Nem fog megfulladni, ha a szájába is veszi a fülét.
2015. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hónapos kislányom szundi párnájával alszik. Nem lehet elvenni tőle éjszakára sem, nagyon szereti. Rögtön észreveszi ha nincs ott. Minap majdnem elvesztettük, de megtaláltam szerencsére. Nem akart elaludni nélküle. Ez a szundipárna is hosszú fülű és ő is berakja a szájába az ujjával együtt. Hát plüss állatot én még nem mernék berakni, de csak azért mert ha ráfordul ne nyomja semmijét éjszaka, de ugye mi kisebbek is vagyunk. Szerintem ha aggódsz emiatt inkább ne rakd be éjjelre.
2015. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

ha nem szakad le a fule akkor nem.


mondjuk errol a szajbavevos dologrol en megprobalnam leszoktatni.

2015. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél éves kora óta mindkét lányom a kedvenccel alszik. Semmi bajuk nem volt belőle soha.
2015. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem ilyen nagy szőrős plüss nem. ha rövid szőre van, a szemén,orrán a gombok nem jönnek ki nem lesz gond
2015. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!