Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a keresztfiamnak?

Figyelt kérdés

A szülők ragaszkodnak hozzá, hogy ez csak formaság, semmilyen ünnepség nem követi majd, és hangsúlyozták hogy ajándékkal még véletlenül se szolgáljak, csupán szeretnék hogy meg legyen keresztelve a gyermek, és nagyon örülnének ha én lennék a keresztapja.

Így tehát nem tudom megkérdezni, hogy mire lenne szükségük (és különben sem szorulnak rá semmilyen baba kellékre, vagy pénzre), az aranyat pedig nem szeretik, egyáltalán nem is divat ahogy látom, én sem adnék a gyermekemre aranyat, meg szerintem a gyerek sem akarja majd hordani ha felnő.

Legfeljebb tartja az értékét és 20 év múlva eladja majd, ahogy én is tettem az aranyaimat és hasznosabb dolgokra költöttem amire épp szükségem volt.


De mégsem szeretnék üres kézzel menni, és még mindig nem jut eszembe jobb alternatíva mint ez a hülye aranyékszer :D

Megköszönném ha tudnátok hasznos tippeket adni :)


2015. jún. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Névvel hímzett takaró, polár pléd, csúszda, kis medence.
2015. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt és fontos: képes gyermekbiblia.
2015. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a személyesebb ajándékok híve vagyok, mint pl. névvel ellátott takaró/fotóalbum/evőeszköz (égetett gyurmás), ami bizony maradandó emlék.

Ha komolyabb dologra gondolsz, akkor nyithatsz neki megtakarítás számlát, amire minden hónapban raksz egy minimális összeget.

2015. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pl. egy ilyen?

[link]

vagy hasonló?

2015. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki :)


Ez a képes gyermekbiblia ötlet nagyon tetszik, végtére is a keresztapa egyik feladata a gyermek egyházi nevelése, találtam is egy ilyet: [link]


Szerintem szép ajándék lenne, nem is drága és a szülők is tudnák értékelni :)

2015. jún. 8. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!