Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet picike vércsík 5...

Mitől lehet picike vércsík 5 hónapos babám székletében?

Figyelt kérdés
Kevés sárgás színű nyálkás kakija volt és láttam benne úgy 3-4 darb hajszálvékony, pár miliméteres vérdarabkát! Mitől lehet? Amúgy a bőre ekcémás lehet-e összefüggés?
2010. febr. 28. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet tejfehérje allergia, vagy akár egyéb allergia is. Az is előfordulhat, hogy megsérült egy hajszálér kakilásnál, és amiatt volt kevés vér. Én a helyedben megnézetném egy dokival, mert ha tejre allergiás, akkor gyorsan tejmentes étkezésre kell állni.

ҝ

2010. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod lehet hogy megharapott és vért nyelt, de ha nem akkor orvoshoz kell vinni (!) Mert komoly oka is lehet, egyszer olvastam a neten, de már nem tudom pontosan milyen probléma okozhatja, biztos megtalálod ha rákeresel.
2010. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fotucsok ***** válasza:
az én kisfiamnak 2 hónaposan volt ilyen. Elmentünk az ügyeletre és rögtön kiküldtek a kórházba, ott meg benntartottak, mert vírusra gyanakodtak. Szerencsére a közérzetén semmi sem látszott. Egy hétig voltunk bent. Kapott valami antibiotikumot. Neki ment is hasa és nyálkás volt. A vércsíkok pedig élénk színűek voltak, és nem vegyültek el a széklettel. Szerintem vidd el holnap az orvoshoz. Az a biztos.
2010. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ekcéma és a vércsík is tejallergiára utalhat. Nekünk csak ekcémánk volt a tejpéptől, most Sinlacot eszik, és teljesen elmúlt. Itt olvastam, hogy a babáknál a tejallergia okozhat véres székletet. De azért az orvos véleményét is kikérném.
2010. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!