Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Blanka, Kamilla, Mirella,...

Blanka, Kamilla, Mirella, Izabella, Leila, Léna, Tília lánynevek közül nektek melyik tetszik leginkább?

Figyelt kérdés

Melyiket adnátok szívesebben a lányotoknak?

Melyik az, amelyiket semmiképpen sem?


Nekem tetszenek, bár tudom, hogy van közöttük olyan, ami kifejezetten ritka vagy szokatlan, de szerintem ezzel együtt is szép csengésű, dallamos, nőies nevek.


Ti mit gondoltok? :)



2015. jún. 24. 16:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Léna! :)
2015. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Léna, Miléna <3 Kedvenc nevem.

Sajnos a páromnak nagyon nem tetszik. Ha lányunk lesz úgy látszik nem lehet ez a neve. :(

2015. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%

Blanka: Soha, semmilyen körülmények között nem adnám a lányomnak. Borzasztóan utálom ezt a nevet.

Kamilla: Ezt viszont imádom. Főleg Millának becézve. :)

Mirella: Kicsit tényleg idegen hangzású, de attól még nagyon szép név. :)

Izabella: Imádom ezt a nevet, de mostanság nagyon gyakori lett. (Remélem ez nem a Twilight hatása...)

Leila: Sajnos egy csomó ember a Star Warsra gondol a név hallatán, pedig nem Leila, hanem Leia a neve. Én ettől függetlenül adnám, mert gyönyörű név.

Léna: Ez is szép név, ráadásul a kedvenc sorozatom (Török kezdőknek) főszereplőjének is ez a neve. :)

Tília: Én igazán szeretem a ritka neveket, de ez a név még nekem is túl sok. Szerintem borzasztó hülyén hangzik...

2015. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Blanka,Izabella és Leila ami nagyon tetszik :).A Mirella, Tília pedig nagyon nem.
2016. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Izabella szép név..

Mirella nem,viszont úgy,hogy Mirabella úgy bejön

Kamilláról,nekem mindig a Károly herceg szeretője,az a vén banya jut eszembe :-)

A többi abszolút nem tetszik

2016. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, Miri a legszebb
2020. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!