Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendes tejet tápszer helyett...

Rendes tejet tápszer helyett az egy évesnél idősebb babáknak? Adnátok?

Figyelt kérdés
Hallottátok ezt kismamák? Azt olvastam, hogy 2.8%-os tejet lehet már adni tápszer helyett.
2010. márc. 2. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindenki hallotta :)

Az én babám 15 hónapos, még nem kapott tejet, ő még tápszert iszik, és még fog is jó darabig.

2010. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ezt azért sokan hallottuk már :)

Nekem 1 éves a lányom és tápszert iszik, amíg elfogadja azt is kap, addig hanyagolom a tejcit.

2010. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet rosszul fogalmaztam. A dilemmám, nem az, hogy "hallottátok-e", hanem ,hogy adtok-e, vagy adnátok-e rendes bolti tejet tápi helyett??
2010. márc. 2. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiam 14 hónapos, tápszert iszik. 2 éves koráig nem fogok neki tejet adni legalább.
2010. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lányom kb 14 hónapos koráig kapott tápszert.

Utána tejitalt, és most (18 hónapos) 2 hete sima tejet.

Eddig baja nem volt belőle remélem ezután sem lesz.

2010. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még az egy éves kort se várom, meg 10 hó körül adok neki tejet már. Jó hogy nem 12 éves korukig tápszert kapnak lassan...
2010. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kislányom is egyéves korától sima 2,8as tejet iszik. Forralom.
2010. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 10hós korától kapott tejet,igaz mi falun lakunk,így friss házi tejet kapott pici grízzel,hogy ne legyen olyan híg.Minden nap frisset hozok neki,most 2,5 éves és imádja,pedig nem cukroztam neki soha!Nem tudom miért favorizálja mindenki a sok műkaját!Miért jobb a tápszer?Az nem tejből készül?csak azért mert tele van egy csomó természetellenes adalékkal?
2010. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 20 hónapos, szopis volt, illetőleg még este kicsit alvás előtt szopizik, viszont reggel tejet kap, illetőleg egy nagyon kicsi kakakóval ízesítve. A ciciről már le akartam szoktatni, de tápszert már nem akartam neki adni, a tejitalt meg nem itta meg. Egyelőre a 2,8-as bolti tejet is csak kis kakakóval issza, 19 hónapos kora óta. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Miért ne lehetne 1 éves kor felett fokozatosan hozzászoktatni a tejhez??? Nálunk védőnő és gyerekorvos is javasolta. Bár dokija válogatja, mindegyik mást mond.
2010. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!