Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányhimlő kezdődhet így?

Bárányhimlő kezdődhet így?

Figyelt kérdés
Láz, tüsző szerű kiütés a mandulán (a doki azt mondta, hogy mandulagyulladás), végül rá két napra hason-háton kiütés (még nem gennyes), de gyorsan terjed.
2015. jún. 30. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A kiütés hólyagos vagy csak piros? Mert a magas láztól is lehet kiütéses. A bárányhimlős kiütés már az elején hólyagos.
2015. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A madnulád lehet a kezdete. Nekem is hegesek voltak a manduláim és pikkelysömöröm lett. (pontosabban mindig is volt csak nem jött elő sose) Mandulám miatt legyengült a szervezetem és végülis csak megtalált.

Kivették, lekentem elmúlt. Sajnos 3-4 hónaponta előjön az arcomon, meg a puha felületeket, álltalában akkor amikor megfázok, vagy legyengül.. olyankor kcisap és 2-3 napig zamaty. Aztán b vitamin meg kenőcs és 3 nap múlva sehol semmi.


Mandulát érdemes kivenni, a bőröddel meg menny el bőrgyógyászhoz. Én is halogattam, míg végül egyre jobban terjedt.



20f

2015. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!