Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt mostanában a legjobb...

Mi volt mostanában a legjobb élményed a babával?

Figyelt kérdés
Mi hétvégén voltunk előszőr játszóházba, és annyira jó volt nézni, ahogy az unokatesóival játszik a 16 hónapos lányom. azt láttam, hogy már nem is baba, hanem kislány!
2010. márc. 3. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majdnem két éves kislányom nem igazán beszél, általában max. a szavak elejét mondja vagy az állatok hangját utánozza. Tegnap jön oda hozzám kétségbeesett tekintettel és mutatja az ujját: ana, fá pussz-pussz (Anya, fáj, kérek rá gyógypuszit). Még soha nem rakta így össze a szavakat "mondattá" :)
2010. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ma délelőtt először jött ki a torkán az az igazi babakacaj! (Elsírtam magam...) 14 hetes baba anyukája
2010. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, hogy írtok, mindig-mindenhol csak a rosszat hallani(fórumokon: miért nem eszik, alszik, stb. tévéről nem is beszélve. )
2010. márc. 3. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:
A legédibb dolog az volt, amikor odajött és bekapta az orrom. Ez nála a puszi mert cuppantani még nem tud. Most 11 hónapos
2010. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem mostanában a babám egyedüli elindulása volt,egyszerűen nem tudok betelni a tipegő,csupa vigyorgó gyerekkel,már sokszor azon kapom magam,hogy még semmit nem csináltam csak körülötte ugráltam,és tapsoltam,meg örültem.de van,hogy csak nézem,és könnybe lábad a szemem.Ez nem olyan ujj,mert kb 1 hónapja megy,most 14 hónapos.de ilyen euforikus állapot amikor csak úgy magától ada hajol és csücsörítve puszit ad.
2010. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legfrissebb ma történt, mikor játszottam vele és mosolyogva odahajolt hozzám és odasimizte az arcát az én arcomhoz.

8 hónapos kislány

2010. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

de jó kérdés, én is írtam anno hasonlót, jó ilyet is olvasni :D

nálunk a lassan egy éves fiacskámmal újabban azt játszuk, hogy bebújok a paplan alá, és mindig máshonnan bújok ki , egyszer elől, aztán, az ágy végén, aztán pont mellette, olyanokat kacag, és keres , hogy hol bújok ki legközelebb. :D

2010. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 18 hónapos pont tegnap volt nálunk egy kedves bnőm a pár hónappal idősebb kislányával.És megtörtént az első fogócska sikitozással egybekötve!Ez annyira jó érzés volt nekem, nemtudom miért...:)

Na meg kb 1hete kapok jó éjt, és jó reggelt puszit:D

2010. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11és fél hónapos a babám.Ma apa vigyázott rá,kicsit hosszabb időre eljöttem itthonról.Mikor hazaértem fülig ért a szája és bujt hozzám,szeretgetett.Sokszor örül kint a kutyáknak,nézi őket és mikor elmennek kocsija mellett nevet egyett,megakarja őket simizni.Reggel minden plüss állatot megölel és sikitozik nekik.A legujabb a fantás reklám,mikor a lány nekimegy az üvegfalnak.Rendkivül élénk táncot nyom erre a reklámra és neveti közben,mintha értené.Nagyon sok van,mindennap tud ujat mutatni.
2010. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 és fél hós kislányom nekiáll kacagni ha nevetek.Ez annyira jó érzés...Ahogy elkezdek nevetni,ő is,és szinte versenyez,hogy ő nagyobbat tudjon kacagni.
2010. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!