Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hetes volt vasárnap, anyatejes. Nem vagyok egyáltalán finnyás tipus, de annyira büdöseket pukizik, hogy sok férfi "megirigyelhetné". Második fiúnk, az elsőnél nem emlékszem ilyesmire egyáltalán. Valami baj lehet, vagy neki szimplán ilyen, és ne foglalkozzunk vele?! Vélemények? Tapasztalatok?
2015. júl. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
szerintem normális. a nagy melegben a pocakjában a tej kicsit "állott" lett, mire feldolgozta a szervezete
2015. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ditta323 ***** válasza:

Nálunk a lányom ilyen. Sokszor cserélni akartam neki a pelust, de csak puki volt, már 10 hós, de még mindíg tud eregetni :D és szép cifrákat.

Szerintem amig a kakijával nincs gond addig hadd pukizzon, legalább nem fáj tőle a hasa :)

2015. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van rendes széklete? Általában akkor szokott büdös lenni a puki,ha az étel bakteriális erjedésének, megemésztésének a mellékterméke, és nem a lenyelt levegő.

Azt nem tudom,hogy kóros-e,ha tényleg nagyon büdös,mert kis szaga általába mindig van. Legalább is a lányomnak.

Kérdezd meg a védőnőt vagy a gyerekdokit.

2015. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Nektek!! "Kicsit" többet láttam a dolog mögé :D További szép estét!
2015. júl. 9. 22:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Széklete mostmár rendesen van. 6 htes koráig volt hasfájós, 3-4 naponta kakilt, mostmár naponta. De tényleg nagyon büdi..
2015. júl. 9. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban a rendellenes erjedés következménye a nagyon bűzös puki, egy bélflóra regeneráló kúra nálunk ilyenkor segített, az életkorának megfelelőben tud segíteni az orvos.
2015. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!