Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babóm két hét alatt...

3,5 hós babóm két hét alatt alig 200 g-ot hízott most. Ez normális? Most kezd a növekedése lassulni? De ennyire?

Figyelt kérdés

3 hós mérésen volt 6100 g a 62 cm-éhez. Eddig havonta 1 kilót hízott. Nem dagi, de az újszölött ropiságához képest már vannak hurkái. Csak anyatejes, nem tudom, mennyiket eszik, de nem szokott sírni szopi után. Mosolygós, játszunk sokat, van pisi, kaki. Vagy összefügghet azzal, hogy mostanában az első két szopi közben van a trotykó is? Ami bemegy, ki is jön? :o))

Nem bánnám, ha már nem havi 1 kilós lenne a hízása, de ennyire lelassul? Nálatok hogy volt? Köszi a válaszokat!


2010. márc. 4. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eddig havi 1 kilót hízott, akkor nem csoda, hogy lelassult. Így sem kicsi, úgyhogy nyugi.

Nálunk pont az ellenkezője volt, az én lányom havonta max fél kilót hízott, születésétől egészen 10-11 hónapos koráig.

Fél évig csak anyatejes volt.

Nem mértem emnyiket evett, csak a gyarapodást hetente egyszer.

Ő 3,95 kilóval született, 4 hónaposan volt 5900 gramm

Amióta megy szinte alig hízik, pedig sokat eszik és szopik is még.

1 éves lesz hétfőn.

2010. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 3 hós a babám eddig havi 800g-1000g hízás most meg heti 100 vagy 80g... Doki nem mondott rá semmit. Gondolom akkor oké:)
2010. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!