Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babával mennénk...

6 hónapos babával mennénk nyaralni, érdekelne hogy a veszprémi állatkertben van lehetőség pelenkázni, ill. szoptatni? Sajnos a honlapukon nem találtam erre irányuló infót.

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Két éve voltunk utoljara, pelenkazni tuti lehet, szoptato szobaban nem vagyok biztos, viszont azt siman meg tudod ott oldani barhol, rengeteg eldugottabb hely van
2015. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 10. 11:33
 3/8 aHermann ***** válasza:
50%

Szia!

Ha csak a 6 hónapos babátok van, és nagyobb tesó nincs, szerintem felesleges program egy állatkert. A veszprémi meg inkább nagyobb gyerkőcöknek való, mert elég nagy területileg.


Mi májusban voltunk egy közel 4,5 és egy közel 3 évessel + egy 5 hónapossal. Az új részeken csak valami fehér salakszerűség volt leszórva az útra, amitől tiszta fehér lett a cipőnk, meg a nadrágunk, ráadásul fújt a szél is. Ott túl sok árnyékos rész nem volt, és wc se volt nagyon.

Én kétszer tettem tisztába és etettem a picit, mindkétszer a viadukt felőli wc-ben. A kijelölt hely amúgy a takarítóhelység, ami a női wc-n keresztül közelíthető meg. Babakocsit nem tudsz bevinni.

A régebbi rész árnyasabb.


Szép lesz ha elkészül, de nagyobb gyerekkel érdemesebb menni, mert nagy terület, és dimbes-dombos. Fárasztó a kicsiknek.


Nem sokkal előtte voltunk a győri állatkertbe, jóval kisebb, de nekem jobban tetszett. Közel vannak az állatok, árnyas. A pelenkázóhelység külön megközelíthető. Tágas pelenkázórész (minden ott van, ha nem vinnél), kis asztal a tesóknak rajzolni, függönnyel elválasztható kanapék a szoptatáshoz. Apa sincs meglőve, ha pelenkás gyerekkel van az állatkertben.

2015. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aHermann ***** válasza:

Mi a viadukt felől mentünk be, és a bejáratnál levő wc-ben intéztem a dolgokat bemenetel után, és kijövetel előtt.


Sok félreeső pad se nagyon van...

2015. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én eldugott helyet nem nagyon találtam, ugyan ez már 1 éve volt, de nem hiszem, hogy azóta sokat változott. Tisztába rakni még lehet egy padon, de szoptatni? Legfeljebb mindenki előtt, én nem vállaltam be. Lehet, hogy van valahol pelenkázó, de én nem találtam, pedig én is szoptattam volna, vinni kell lefejt tejet, vagy tápszert. Amúgy, ha nincs nagyobb testvér tényleg nem is érdemes még menni.
2015. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából a saját "szórakoztatásunkra" mentünk volna nem a baba miatt. De akkor így nem biztos hogy megyünk. :)
2015. júl. 10. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha be akarjátok járni, igazából egész napos program, ebédelni lehet,és ha cumisüvegből eszik a pici, kap esetleg valami zöldséget, gyümölcsöt már, eheti veletek az asztalnál, ha elfárad alszik a babakocsiban. Végül is megoldható.
2015. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veszprémi állatkert? Mi voltunk ott tavaly, rengeteg wc van és mindegyikben tiszta pelenkázó! Mi is ott pelenkáztunk és a gyerek közelről ismerkedhetett a csimpánzzal :) , de ő már nagyobb volt, mint a tied. Egy szuper állatkert, hatalmas a terület, egy kis plédre leültök és meg tudod szoptatni.
2015. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!