Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vezetgetni, vagy nem vezetgetn...

Vezetgetni, vagy nem vezetgetni? Anyukám sokat szokta vezetgetni, majdnem 1éves babámat, aki szereti is. Viszont sokan azt mondják nem szabad. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad addig vezetgetni,amíg nem tud járni.Árthat a gerincének és a lábacskáinak is.
2010. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem is vezetgettek, gondolom Téged is vezetgettek, nem lett semmi bajunk, akkor meg?


Az én lánykámat csak azért nem vezetgették a nagymamák, mert ő nem hagyta.

Nagyon önálló, úgyhogy inkább megtanult egyedül járni.

2010. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy nem szabad, én nem vezetgettem, de szerintem nem lesz töle baja, hány babát láttam, akit ültettek a szüleim amikor még nem tudtak, és nem lett semmi bajuk.
2010. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vezetgettünk, és nagyon gyorsan önállóan ment. Én nem vagyok híve a vezetgetésnek, mert akkor rászokik (mivel így biztonságosabbnak érzi a dolgot, és hát miért is kockáztatna, ha így kényelmesebb). No meg a hátadnak sem túl jó, ha állandóan hajolgatsz. Szerintem. De ez a te döntésed.
2010. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi vezetgettük. Állt kézenfogás nélkül is,de elindulni nem mert egyedül,de ahhogy megfogtad a kezét meglódult :-)16 hónapos,megy,fut semmi baja akár kézenfogás nélkül is.
2010. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vezetgettük a fiamat, de nem azért mert szerintünk árt neki. Ha nem bírja, úgyis jelzi. De nem akartuk, hogy rászokjon, és nem is igényelte. Neki úgy volt jobb, hogy a bútorok mellett lépegetett, ahová meg így nem tudott eljutni, négykézlábazott. 13 hónapot betöltötte, mikor már önállóan ment.
2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is vezetgettem, mert menni akart, de még nem tudot önnálóan, nem szabad visszafogni, ha menni akar is jó neki hagy menjen, az én fiam már 10 hós korában elindult.

Így hamarabb megtanul járni, mert megmutatod neki hogy is kell.

2010. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!