Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a témában?

Kinek mi a véleménye a témában?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 hónapos fiam.A nagy meleg miatt elsősorban ,de míg ilyen pici ,egyébként sem viszem szívesen hosszabb útra.Leginkább az udvaron ,az utcánkban szoktunk sétálgatni.Ezért már többen beszóltak ,mert pl egyik ismerősömék leviszik a strandra a 6 hetes gyereket ,unokatesómék Görögbe a 2,5 hónapost kocsival...

Nem értik ,hogy ez nekem nem buli meg szerintem egy újszülöttnek sem a huszon pár órás autózás meg a 40 fok.Mellesleg úgysem fog rá emlékezni.Én inkább úgy vagyok vele ,hogy ez most egy ilyen nyár ,nem megyünk sehova.Ti mikor és hová viszitek pár hós babátok?


2015. júl. 22. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én megértelek. Én sem válltam volna be ilyen utakat. Nekem egy év körüliek voltak a gyerekek, amikor nyaralni mentünk Velük nyáron. Belföldi szállodák jönnek ilyenkor számításba. Rossz idő esetén is lehet fürödni, illettve néhány óra alatt hazaérsz vele, ha beteg lenne.
2015. júl. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sandrachnologic ***** válasza:
40%

2 hetes koratol játszótér a naggyal.

3 hetesen kerületi tűzoltóságon gyereknap.

10 hetesen jöttünk el vele nyaralni a velencei tohoz, meg most is itt vagyunk, 1 órás a kocsi ut.

Tegnapelot Siófokra vittük a nagyot strandra, komppal at Tihanyba, onnan sétálni Balatonfüredre. A kicsi szinte vegig aludt. Amikor nem akkor vigyorogva nézelődött, ha kellett szopizott.

Tegnap a velencei tóban fürödtünk, o is be lett merítve fenékig, mert meleg volt a viz es nagyon elvezte. Epp 11 hetes volt.


4 eves a nagy, nem lehet a kicsit mar ugy burokban tartva otthon ülni. Ami nem is baj, mert nagyon jol elvan mindenhol es mi is élvezzük a kirándulásokat. Hordozokendovel viszem, a strandon babakocsiban volt.

2015. júl. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
A görög utat èn sem vállaltam volna be. 6 hetes volt a fiunk mikor mentünk balatonra. A nagy 21 hónapos. Már 2 hetes korától jártunk játszótérre és sétálni. Nem lehet itthon ülni ha van egy nagyobb is és a kicsinek is jót tesz a friss levegő.
2015. júl. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kanikulaban en is doglodom. Meg szinte gyerekagyas idoszak. Ha te nem kivanod az elmenetelt teljesen megertem. Baba sem hinnem, hogy igenyli. Aki leirta, hogy hova vitte a babat x hetes koraban hat az o dolga. En biztos nem tennem...
2015. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandrachnologic ***** válasza:
En legalabb a kérdésre válaszoltam. Mi is doglodunk a 40 fokban, nyilvan nem akkor vittük a gyerekeket sehova. Viszont amikor kellemes idő van akkor mindenkinek jar a kikapcsolódás es nem mondhatom azt a 4 evesnek, hogy márpedig most egesz nyáron itthon ülünk mert testvéred született es nem megyunk el sehova. Tokeletes taptalaja lenne a testverfeltekenysegnek az o kis negy eves agyaval, hogy azert nem megyunk el délelőtt a játszóra meg erre-arra mert ott a kicsi. A kicsinek teljesen mindegy hogy nornalis idojrasi viszonyok között hol vagyunk, csak velunk legyen. Egyebkent a vízparton pedig a fák alatt legalabb van egy kis szellő es nem a fülledt, álló levegőben rohadunk. :) az utánam levo válaszoló is írta, hogyha van egy nagyobb tesó akkor nem lehet mar otthon ülni a picivel se. Azert mert az embernek születik egy x. Gyereke meg az előzőekben sem dobhatja felre az igényeit. Nyilvan akinek első gyerek az ugyis burokban neveli eg ideig. Ha nincs kedve valakinek menni akkor ne menjenek, a gyereknek mindegy hogy az agyaban alszik vagy a babakocsiban ha ott van anya meg apa. :) a friss levegő is jot tesz neki.
2015. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!