Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű ruhákba szoktátok...

Milyen színű ruhákba szoktátok öltöztetni kislányaitokat, vannak olyan bodyk, rugik, amik nem éppen rózsaszínűek, fehérek, szóval nem éppen kislányosak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sárga van még, meg pár almazöld, és piros.
2010. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk vannak kék ruháink is,ezeket kaptuk,de örültem neki.Kimondottam jól áll a lányom kék szeméhez.A rózsaszínen és fehéren kívül vannak még sárga,zöld és lila cuccai is.
2010. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az eddig felsoroltakon kivul meg barackvirag, krem, halvany lila ruciai is vannak.

A lanyom is hord keket, bar nem onmagaban, de nem hiszem, hogy ezt csak fiuknak lehetne.

Egyebkent mindegy a szin, ha nem tul eros es harsany, de feketet nem adnek meg most ra.

Kesobb biztos lesz fekete cipoje,nadragja vagy szonyaja is.

2010. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van neki halvány barna színű ruhája, zöld, kék... a csupa királylányos színek nekem olyan egyhangúak. Most a kedvenc ruhái, egy barna pamutnaci, amin fehér meg rózsaszín valamilyen minták vannak. Meg egy kis buggyos szabású sötétkék farmernaci, piros-fehér aprókockás pamutfelsővel és barna-piros csíkos kötött mellénykével.
2010. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi sok ruhát örököltünk a nővérem fiairól. Simán ráadom a 13 hónapos lányomra a kék, barna melegítőnadrágot, a barna, zöld kabátot, a színes-csíkos, zöld, barna bodyt. Viszont mindig "megbolondítom" valami lányossal. Pl egy rózsaszín zokni:-)))))))
2010. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Én nem szeretem fiús szinekbe öltöztetni. Nálunk a sláger a rózsaszín, fehér, lila, barack. Mindig attól parázok, hogy ne hogy kisfiús legyen és később leszbikus vagy valami hasonló legyen. Igaz tudom ez hülyeség nincs semmi alapja. De akkor is nekem be vette a fejembe és ezért nem adok rá fiús szíeket. Ez az én hülyeségem.

Meg nem szeretem, ha fíúnak néznék az utcán.

2010. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igazából azért kérdeztem, mert vettem egy pár bodyt, ami barna-sárga csíkos, de olyan édes benne, csak tartok tőle, hogy eléggé fiúsra sikeredett a vásárlásom. nem is értem, miért vettem meg. vagy mégis, 3 db volt egy ezres:). mindene rózsaszín, sárga, fehér, lila... nem gáz ha ebbe a barnás csíkos bodyba öltöztetem néha? ja, remélem fiúnak nem nézik a lányomat, ott a fülbevaló a fülébe. ha ezek után valaki mégis.. hát...:):)
2010. márc. 6. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:
rozsaszin es feher badiaink van csak.de van szurke kapucnis felsoje,amugy meg majdnem minden felson rozsaszi.ja meg van 1 lila.meg egy piros.
2010. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze,én kedvelem a föld szineket,sokkal vagányabb,a rózsaszinű inkább csajos.
2010. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két fiú után lett lányom, úgyhogy amit tudok, hasznosítok a fiúk ruháiból, arra szoktam figyelni, hogy ha a gatya vagy rugi khakizöld, akkor a felső legyen lányosabb, vagy fordítva. A rózsaszín nem a kedvenc színem, persze van rózsaszín ruhánk is, de tiszta rózsaszínbe biztos nem raknám. Én az élénk színeket szeretem, zöld, piros, citromsárga, narancssárga, és nagyon jól áll fiúnak-lánynak egyaránt.
2010. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!