Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 8 hos babomnnak ha...

Mit adjak 8 hos babomnnak ha semmit nem akar elfogadni mar 3 napja se a gyumolcsos eteleket sem a krumplis eteleket csak a tejcit azt pedig a tetrasat adom mert nincs eleg tejem. De megjegyzem a masodik foga kezd kibujni. Esetleg attol lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj olyat, amit elfogad. ne aggódj, ha kijött a foga, rendeződik a dolog.
2010. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a választ,és ojan nyügös is nem lehet letenni csak kezben akar lenni..akkor szerinted nyugodtan adhatom a tejet ha mást nem birok bele gyümöszölni?
2010. márc. 7. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy a foga miatt van. 10 hós kislányomnak már 6 foga van,épp most tört át a 6.,és mindegyiknél ugyanezt csinálta mint a te babád.

Csak nekem még rátett egy lapáttal az idegeskedésre,hogy elég vékony baba,és amikor nem evett kiidegelt a védőnő is hogy "ajjaj mi lesz így.."

Ha kijön a fog,fokozatosan helyreáll.

Kínáld az étellel,de ne erőltesd ha nem akar enni. Egy,másfél óra múlva próbáld újra,de ha akkr sem eszik, akkor sem baj.

Plusz próbáld változatosan,hátha találsz még legalább egy valamit,amit szivesen megeszik.


Tudom ajánlani pl a Milupa Jó éjszakát gyümölcsös tejpépet, fogzáskor szinte csak ezt hajlandó a kislányom megenni.


Kitartást!

2010. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi hogy irtál bövebben...én is totál kész vagyok az ideggel...
2010. márc. 7. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

20:37-es 2. válaszoló vagyok,aki nem ugyanaz mint az 1. de azért szivesen!

Jaa,és ne idegeskedj vele amikor eszik (enie kéne),mert sajnos attól csak roszabb. Nálunk így volt legalábbis.

2010. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!