Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benőtt a kutacsa?

Benőtt a kutacsa?

Figyelt kérdés
Három hónapos a kislányom és már nem érződik a kutacsa, holnap viszem kontrollra, remélem mondanak valami biztatót. A kisfiamnak is figyelni kellett mert neki is kicsi volt, de neki egy évesen zárult be. Van valakinek tapasztalata a korai bezáródásról?
2015. aug. 12. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiamnak 9hónaposan zàrult arra nem m8ndtak semmit, de hallottam màrhohy nem jót jelent...

De ne aggòdj feleslegesen az orvos majd megmondja...

2015. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a doktornő elviccelte (hamar benőtt a fejed lágya címszóval)így most tanácstalan vagyok. Csak reménykedem hogy nem lesz gond és mérni fogom a fejecskéjét.
2015. aug. 14. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha gond lenne nem viccelte volna el...

Nem tudom hol laksz de itt pèldàul a korhàz csinàl egy èves stàtuszt ha nem vagy elègedett a hàziorvossal nèzesd meg..

2015. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is, hogy vissza viszem a neonatológiára, amúgy is koraszülött volt.
2015. aug. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!