Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek 6 hós babátok...

Mit vennétek 6 hós babátok névnapjára ajándékba?

Figyelt kérdés

Hasznos dolgot szeretnénk venni, amit nem csak a por lep.

Olyan válaszokra nem lennék kíváncsi, hogy minek hisz úgy se fogja még fel.

Köszönöm szépen!


2010. márc. 11. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami zenélő dolgot vennék neki. Kisfiam ekkora korában már nagyon szerette őket.
2010. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem adamo hintát névnapi előlegként.... ma raktuk bele,el is aludt,közben játszik benne,élvezi nagyon :) Fejleszti az egyensúlyt,stb..


www.adamo.hu

2010. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hós és 20 napos a kisfiam, neki is most volt a névnapja.:) Imádja a tanuló kutyust, nyomkodja, szereti a zenélő, villogó játékokat, pl. bébitelefon, babakocka, mindenféle csörgő, ami több funkciós, és a nagy kedvenc, amit most kapott a chicco 4in1 autója, igaz, perceket tölthet még benne, de nagyon imádja. Jó ajándék lehet még a bébitrapéz.
2010. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom ennyi idősen már rajongott a rugós hintáért, de lehet, hogy még korai, attól is függ, mit csinál már a babád. De szerette a zenélős, nyomkodható dolgokat is.
2010. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem valami frisher price-os(remélem jól írtam)játékot vegyél neki.tanulókutyus,csiga,éneklő könyvecske.
2010. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!