Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dominik névnap miért nincs a...

Dominik névnap miért nincs a naptárba? Lehet kérni, hogy tegyék bele, vagy mitől függ ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg név nincs benne a naptárba,de sok naptár van,és van amelyikbe benne van ez is,és még sok más ami amúgy nincs.(ezek az "újabb"nevek)Pl hugom neve sincs benne,pedig nem egy extra név,Amanda,de a neten megnéztük mikor van,és akkor tartjuk.Ugyanígy vagyunk a Dominikkal is,mert a fiam neve ez lesz,ezt is megnéztük,3 vagy 4dátum is van,mi a március 9-et választottuk,akkor fogjuk neki tartani:)(17h)
2010. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyémbe sincs,ellenben Domonkosból három is.Lehet azért nem tették be,mert a Domonkos változata.Szerintem megérdeklődheted az anyakönyvvezetőnél a kérdésedet,mármint lehetséges e beletetetni a naptárba,hátha tud valami okosat mondani.
2010. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudom miért nincs benne a naptárba.Az én kisfiamat is Dominiknak hivják,mi Aug.3-án tartjuk.
2010. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig most már elég sok Dominik van, és a Dominika pedig benne van.:(
2010. márc. 11. 10:39
 5/8 A kérdező kommentje:
És így aki csak a naptárt figyeli, pl. oviban, suliban nem fogják tudni.:( Amúgy mi Márc.9-én tartjuk, hogy messze legyen a szülinapjától.
2010. márc. 11. 13:03
 6/8 anonim válasza:
énis dominik vagyok és a domonkos napján azaz augusztus negyedikén tartjuk
2010. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is dominik vagyok,ès 5 perc múlva névnapom van:D
2012. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Boldog névnapot! A jövő évi naptárba hátha benne lesz. Telefonáltam az illetékes kollégáknak.:)
2012. aug. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!