Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 16 hos kislányomnak...

Mit adjak 16 hos kislányomnak vacsira ha nem nagyon eszik kenyeret?

Figyelt kérdés
Reggelire szokott kapni péksütit, szenvicset de nagyon keveset eszik belőle. Ebédre főzelék, uzsira gyümölcs, joghurt. Eddig vacsira tejbegrizt vagy tejpépet kapott, de gondolom ezt mar el kéne hagyni és valami normalis kaját adni neko. De mit?
2015. szept. 7. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A kenyér mennyivel normálisabb, mint a tejbegríz?! Semmivel sem.

Én sem eszek kenyeret este, mert nem kívánom.

Paprika, sajt, rántotta, tükörtojás, saláta, stb. Megoldom, és nem vagyok éhes hajnalban. Vagy, ha mégis, akkor eszek 2-3 db kekszet, vagy ropit.

2015. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is néha eszem csak kenyeret. Terhesen szinte alig ettem (lehet ezért nem eszik ő sem :) de nem gáz hogy ilyen nagynak ilyeneket eszik vacsira
2015. szept. 7. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom se nagyon hajlandó megenni a kenyeret. Virslit, rántottát, tükörtojást eszik üresen, néha pár falat kifli lecsúszik, de ez ritkaságszámba megy.
2015. szept. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 19 hónapos és ő is minimális mennyiséget eszik pékáruból. Ezért vacsorára is húsos főzeléket kap, majd rá egy órára 3 dl tápszert. Ezzel kibírja reggelig.
2015. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk sem csuszik a kenyer, igy parizsival, sonkaval, sajttal, paradicsommal lakik jol. Vagy virsli, rantotta stb. Azert mindig csinalok kis katonakat es eszrevetlen egy ket csipetet a szajaba rakok, eszre sem veszi es megeszi. Ritka mikor igy kikopi. De magatol nem nyul erte. Bundasskenyer kivetel, mert azt eszi.
2015. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tőlem ezeket el se fogadja. Egyedül reggelizik mindig. De annyira a felvágottért vagx zöldségekért sincs oda, hogy ebből jól lakjon :(
2015. szept. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!