Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek 4 napra egy 1éves...

Mit vigyek 4 napra egy 1éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Ehét szombat-vasárnap és jövőhét hétfő-kedd maradunk, Balaton környékén. A hülye idő miatt vagyok nagyon tanácstalan, főleg ruhakérdésben. 1napot faházban, 2 napot hotelban fogunk aludni. Elég sokminden van a fejemben, nem szeretnék semmit se itthon hagyni, meg eddig csak 1-1napokra mentünk. Köszönöm a válaszokat

2015. szept. 9. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
És miből mennyit? :)
2015. szept. 9. 19:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvető gyógyszeres dobozt (lázcsillapító, csípésekre való krém, allergia ellenes dolgok, lázmérő, stb). Pelenka, nedves törlő, víz, többi kelengye, játék. Ruhák terén vigyél melegeket is, meg nyárit is, aztán rétegesen öltöztetheted. Amúgy csak egy nagyon picit kell jobban felöltöztetni, mint ahogy nektek megfelelő.
2015. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

add a fas-zod a sztályába én is asszoktam

Ődv: -Kolompár Lacika aka "drogbáró"

2015. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!