Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyerekénél nem vált be az Adamo típusú hinta?

Figyelt kérdés

Kisbabám (6 hetes) szinte megnyugtathatatlan, ha rákezd. Csak a mellem kell neki, ha éhes, ha nem (ha felállok mellőle máris üvölt. Órákat - nem túlzás - lóg rajtam). Más nem hat rá. Se éneklés, se kézben ringatás, semmi.


Sok jót olvastam erről a hintáról, de azért nem két fillér (főleg mert nincs hova feltennünk, így az állványra is szükségünk lenne), ezért érdeklődnék:


Van itt olyan akinek a gyereke ebben a hintában is csak üvöltött?


2015. szept. 29. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van olyasmi hintánk. Azért írom, hogy olyasmi, mert a vaterán rendeltem, ugyan úgy van elkészítve, csak más a gyártója, így fele annyiba kerül. Az én kisfiam sokszor megnyugodott benne, de azért nem minden esetben. De nem bántam meg, hogy megvettük. Vannak olyan babák, akik jobban igénylik az anyukájuk közelségét, bújósabbak. az én fiam is ilyen. :)
2015. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt az újszülöttem, mint a tiéd, vettem én is Adamo hintát, most kezdtük használni, egészen eddig ebben is üvöltött. (14 hós). Nálam a hordozás hozott áttörést a sírás kapcsán.
2015. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is a tiédhez hasonlóan nagyon sokat és alkalmanként sokáig szopott. Mi is vettünk egy Adamo hintát állvánnyal. Nem minden alkalommal hagyta, hogy beletegyük, se sokszor tett jó szolgálatot a hinta: hosszabb-rövidebb ideig bele lehetett tenni, jókat aludt is benne. Finoman hintáztatva, énekelve vagy zenélő forgót nézegelve aludt el benne napközben. Olyankor tudtam tenni-venni mellette.

Lányom már 16 hónapos, de jelenleg hónapok óta nem érdekli a hinta, ergo csak foglalja a helyet.

Összességében nagyon hasznosnak találom, újra megvenném.

2015. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mind hasznos volt. Azt hiszem, hogy megpróbáljuk. Már annak örülnék, ha tízpercre letehetném anélkül, hogy sírna.
2015. okt. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!