Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz vagy még...

Elvigyem orvoshoz vagy még várjunk, hátha magától elmúlik?

Figyelt kérdés
14 hetes babám tegnap reggel kicsit köhögött, az orrát kiszívattam orrszívóval, volt egy kis váladék, de nem sok, napközbenre elmúlt a köhögés, ma reggel egy kicsit erősödött, az orra tiszta. Vajon elvigyem az orvoshoz, vagy várjak, hátha elmúlik?

2015. okt. 19. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el, mert tüdőgyulladásba is torkollhat, aminek nem mindig egyértelműek a tünetei, viszont nagyonv eszélyes lehet. Orvos zárja ki ezt a lehetőséget.
2015. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én nem vinném, dugig vannak a rendelők várói mindenféle beteg gyerekekkel, és a tiéd is az lesz. (most nem az)

Főleg, ha anyatejes.

2015. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném.
2015. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk házhoz jön az orvos ilyen kisbabahoz. Te nem tudod esetleg kihívni?
2015. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Ha rosszabbul lesz, vagy egy hét múlva is köhög akkor igen.
2015. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem anyatejes a baba. Meglátjuk, mennyien lesznek a rendelőben. Különben itt van egy köpésre a háztömb aljában, úgyhogy valószínűleg ezért nem jönne ki. Kicsit nyűgös, de nem lázas, viszont nincs étvágya.
2015. okt. 19. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit eszik, annak semmi köze a köhögéshez.
2015. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!