Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött kisbaba meddig...

Koraszülött kisbaba meddig kell kórházban maradnia?

Figyelt kérdés
34. hétre született, pár napig kellett oxigén neki, utána már nem. tud cumiból enni, de most szondán is etetik, hogy erősödjön. Akinek van tapasztalata, meddig kell kórházban maradnia a picinek?

2015. okt. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan sokmindentől függ, nálunk a betöltött 36 hét előtt (szóval mikor már nem számítana koraszülöttnek) nem engedik haza a babákat.
2015. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem kb. 1 hónap, de a súlyától függ. Azt hiszem, hogy 25000gr után.Persze függ a születési súlytól.
2015. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, hogy 25000gr után"


Te, akkor már legalább harmadik osztályos :)

2015. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat. a súlya miatt már hazaengednék (2000 felett hazaengedik) ha a többi minden rendben van. igen én is erre gondoltam, hogy kb 36 hetesen. barátnőm babája, és eléggé aggódik, rendesek a kórházban vele, de nem igen mondanak előre semmit (gondolom hogy ne élje bele magát)
2015. okt. 23. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
35. hétre született fiammal, mi 10 napot voltunk kórházban. Ismerek olyat, aki 34.héten szült, ők 2,5 hetet voltak kórházban. Változó. Gondolom ha hízik rendesen a baba és tud majd szobizni vagy cunisüvegből enni, akkor hazamehetnek. Amúgy szerintem azért nem mondanak nagyon semmit, mert ők se tudják. Volt a PIC-en, akinek egyik nap még azt mondták, hogy a héten még biztos maradnak, aztán a szerdai vizitnél közölték anyukával, hogy mehetnek haza...
2015. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!