Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámmal elutazunk...

7 hónapos babámmal elutazunk 1 hétre, nem lesz gond, ha ezalatt az idő alatt, csak bébiételt eszik ebédre?

Figyelt kérdés
Nem lesz lehetőségem nagy főzésekre, itthon szoktam, de nem biztos hogy lesz alkalmam főzni neki. Nem lesz baja a sok bébikajától?
2010. márc. 17. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz baja:)

Az én lányom ennyi idősen csak a bébiételt fogadta el.

Aztán 9 hósan meg már azt amit mi eszünk.

Most 1 éves múlt.

2010. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.Azért előtte próbáld meg,hogy megeszi-e a bébiételt.Ha már darabos ételt is eszik,akkor lehet,hogy nem kell neki az üveges.
2010. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz,viszont lehet,hogy nem fog neki úgy ízleni,ha ehhez szoktattad.Ha esetleg van ott fagyasztó,akkor főzhetsz előre is,hűtőtáskában elviszed,és ott a fagyóból veszed ki neki mindig.De lehet,hogy nem lesz gond.
2010. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

komolyan. szerinted mi baja lenne a bébikajától? nem arzén van benne, hanem bio kaják babáknak...

ne haragudj, de kiakasztott a kérdésed. szerinted azok a babák, akik nem fogadják el a házi kosztot és hónapokig, évekig ezeket eszik, azoknak mi bajuk lesz? elárulom: semmi. egészséges gyerekek ők is.

2010. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit én is lefáradtam a kérdéstől, de hát azért vagyunk itt, hogy érzelmek nélkül válaszoljuk:

Nem lesz tőle semmi baja. 3 gyereket neveltem fel KIZÁRÓLAG bébikaján, sose főztem nekik. Tök egészséges mind a 3. Sőt, egészségesebbek sok gyereknél, akik anya kosztján nőtek fel. De nem utalok ezzel semmi összefüggésre, csak jelzem, hogy semmi baja nem lesz.

2010. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!