Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam unokatesómtól egy nagy...

Kaptam unokatesómtól egy nagy doboz 0-3 hónaposra való babaruhát, neki már egy éves a fia, de a ruhák, illatosak, tiszták, szükséges újra mosnom?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én mindenképp újra mosnám, vasalnám. Az hogy illatos nem azt jelenti, hogy mostanában (pár héten belül) lett mosva, a megfelelő mosószerrel.
2015. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Én is újramosnám egy ilyen pici babának.

Egy ideje már a szekrényben állhatott ha egy éves a fia és újszülöttre valók a ruhák.. :)

2015. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem beavasodott a mosószer vagy öblítő az elpakolt gyerekruhákba. Az öcsinél mindent újra kellett mosnom, mert a fehér ruhákon látszódott a sárgás elszíneződés foltokban, pedig hófehéren pakoltam el őket. A színeseken nem látszódott és minden jó illatú volt ennek ellenére. Szerintem is mosd újra, de nem kell mindet egyszerre, csak amit épp rá akarsz majd adni, aztán lesz egy rakás szennyes úgyis napról napra.
2015. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mosd és vasald ki.
2015. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg mikor volt kimosva ...

én spec mindig frissen mosva adom oda a ruhákat

2015. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
eszembe sem jutna nem kismosni ,főleg egy újszülött esetében.
2015. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lina63 ***** válasza:
Mosva raktam el én is a babaruhákat (lassan egy éve), barátnőm nemsokára szül és adtam neki rucikat. Érződött az öblítő illata is, de ő is kimosta, mert újszölöttről, csecsemőről van szó.
2015. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! akkor kimosom....
2015. nov. 10. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!