Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a rizs és kukorica,...

Milyen az a rizs és kukorica, amit 6 hós babának lehet adni?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy ezt már lehet adni. Milyen formában van és hol veszitek?
2010. márc. 22. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, Ovko márkájút láttam a tecsóban. Én eddig csak olyat vettem (kecskeméti), amiben volt kukorica, de hamar kiderült, hogy kisfiamnak nem ízlik, így inkább hanyagolom.(B)
2010. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rizs: sima rizs, 2x-es mennyiségű vízzel megfőzve. Ezzel lehet sűríteni az ételt krumpli helyett. Én kukoricapelyhet vettem bioboltban és ezt is használtam pl. gyümölcsök sűrítésére . Rizspehely is kapható, azt nem kell főzni, elég meleg vízzel elkeverni vagy a főzelékbe szórni.
2010. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi Angliaban elunk, de mi is most kezdtuk el a hozzataplalast. Rizzel ajanljak itt a kezdest es aztan a zab, arpa, kukorica, szoval egyebeket. Itt pl. a Heinz markaban van tej hozzaadva es mivel en anyatejeel taplalom a fiamat, es az allergiak miatt nem is ajanljak, nem veszek olyat, amin a viz hozzaadasat latom, akkor van benne tej. Sajnos a Hipp teaiban is van cukor pl.

Bio (Boots-ban) babarizst adok, amihez tejet kell vagy vizet keverni, de nincs hozzaadott tej. A so, cukor, tartositorol, stb nem is beszelve.

2010. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!