Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Stodal jó hörghurutra is?...

A Stodal jó hörghurutra is? Kislányomat már több hete ezzel kezeli a doki, de semmi nem használ eddig és egyre jobban köhög és hörög.

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet, érdemes kipróbálni! Ártani nem árt mert nem gyógyszer.

Jobbulást!

2010. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy adod neki? Bevétel előtt 20-30 perccel nem ehet, ihat és utána sem, nem használhatsz a szedése közben semmi mentolosat, eukaliptuszosat... Lehet, hogy emiatt nem hat... Egyébként mi az, hogy több hete? néhány nap után hatnia kellett volna vagy ha mégsem, akkor más köptetőt kellett volna írnia a dokinak...Ez minden köptetőre érvényes!
2010. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszul értelmeztem a kérdést!! Bocs! Természetesen jó a Stodal, csak tartsd be a használati tanácsokat! 2. voltam :s
2010. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, akkor mindenképpen ki fogom próbálni, mert tényleg semmit nem javult 1 hét alatt pedig kap hörgtágítót is és köptetőt is.
2010. márc. 22. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is jó a Stodal,csak nem mindegy,hogy milyen jellegű,ill.milyen súlyos a baba köhögése,mert van olyan helyzet,mikor már nem használ és erősebb köptetőre van szükség!!Én mindenképp vissza vinném a dokihoz,nehogy elhatalmasodjon rajta a betegség és valami csúnya szövődmény alakuljon ki belőle!!

Mielőbbi gyógyulást!

2010. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,mi is ezt használtuk mellé kaptunk zyrteket,calciumot és 2 szájbafújós nyavaját,nekünk bevált,pedig tényleg nagyon beteg volt a kicsi.
2010. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen visszaviszem a dokihoz, de szerintem kipróbálom a Stodalt is.
2010. márc. 23. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!