Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás, torokgyulladas, vagy...

Fogzás, torokgyulladas, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta köhög. De nem hurutos tüdöből jövő, inkább olyan mint egy rossz duda, mintha mandulagyulladás lenne, de nincs láz ès jó a kedve is. Este ha lefekszik olyan mintha nem kapna levegöt. Sósoldattal atmostam az orrát, csppentettem bele, inhalaltunk, de semmi nem jön hiába porszi-zom. Ha hallgatom a szuszogását akkor tiszta, nem szörcsög. A doki meghallgatta, tiszta a tüdeje. Azt mondja jön a foga. De annak semmi jele a duzzadt inyen kivül. Valamint az elmúlt 8 hónapban minsig ezt mondta, jön a foga, közben meg semmi.

Tapasztalt már valaki ilyent? Vajon a fogzás miatt köhög?



2015. dec. 8. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fogzas miatt szerintem. Bent teritesz ruhat?

Parasitassz? Hany fok van a lakasban, milyen gyakran szelloztetsz es az altalaban milyen napszakban? Mennyi folyadekot iszik ejszaka? Mennyi idos?

2015. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam, hogy a fogzástól köhögne valaki, de orvos nem vagyok. Nekem is az jutott az eszembe, hogy nem e a levegő páratartalmával van baj. Azért én, elvinném másik dokihoz.
2015. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

8 honapos.

A páratartalom a hömérséklet az jo. Rendszeresen szellőztetek. Nem a szobában szárítok. Nem beteges a fiam, gondolom valaki raköhögött a boltban, vagy valahol. Azt nem lehet kivédeni, hogy a beteg emberek ne köhögjenek a levegőbe.

Én sem vagyok olyan, hogy ne làssam nem a foga miatt beteg. Egyszerűen nem értem, hogy a gyerekorvos miért nem képes túllépni a fogán. Huszonéves koraig jönnwk gyakorlatilag a fpgai, amíg a bölcsesség ki nem jönn mind. Akkor eszerint az orvos szerint mindig a foga miatt fog náthás lenni?


A másik problémám. Miért nem tudom kiszivni az orrát? Más ha csak kozelit a gyereke orrához jön belöle minden. Nekem meg nem sikerul. Kezdek megörülni. Már a porszivo sem kapcsol be annyit probálon szívni. Fújok bele neki sosoldatot aztlatom valamenyit lenyeli. De még azt sem szivja egy cseppet sem. Már totál elvagyok keseredve, mert most lehet hallani, hogy nehezen vesz levegot. Mert vagyok ilyen béna? Mit csinálok rosszul?

2015. dec. 9. 07:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit meg kell forgatni az orrszívó végét az orrában, úgy irányítani, hogy kicsit merőleges legyen az arcával. ne csak felfelé tartsd. Remélem érthetően írtam.
2015. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm


De közben már nem bírtam cérnával, és elvittem egy orrszívásban járatosabb ismerőshöz. Kiderült, hogy nem én voltam a béna. Hanem a fiam orra a "tiszta". Sajnos a nehézlégzés mélyebbről fakad. Amolyan krup-szerű, hörgős probléma. Sajnos.

2015. dec. 9. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
ohh. jobbulást.
2015. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2015. dec. 9. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok en is pontosan krupra gyanakodtam. Vidd masik dokihoz mas is megvizsgalja mond el a panaszoodat, jelentkezz at. Egyebkent en sos inhalalast javaslok es rakerdeznek a spiropen szirupra is az en kisfiam 5 honaposan kapott belole, mert a ventolin semmit nem ert. Ja es, ha mar ott tartunk szonyegeket ilyesmit tavolits el a kornyezetebol.
2015. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!