Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok Baby banz napszemüv...

Használtok Baby banz napszemüveget és sapkát? Melyiket rendeljem?

Figyelt kérdés
A kislányom 13 hónapos, most 44-es sapkát hord. A baby banz napszemüvegek és sapkák 46-ig jók és cca.2 éves korig. Az egy dolog, hogy az idén jó lesz neki, de akkor már jövőre újat kell rendelnem? Vagy jó az még nagyobb gyerekre is? Kérlek segítsetek, mert szeretném már megrendelni. Köszi!
2010. márc. 22. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A korabeli manók (magam és barátnőim tapasztalata alapján írom) nem feltétlenül viselik el a napszemüveget. (akkoriban az én kisfiam se...)

A helyedben én inkább kalapot vennék, és ha hosszabb távra tervezel (megértem, mert tudom, mennyibe kerülnek) - szerintem vedd a kidz banz-ot (nagyobb méret, mint a baby banz)- ha bő a fejére, esetleg egy pamut anyagból szűkítőt varrhatnál bele, amit jövőre aztán kiveszel. :)

2010. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom ennyi idős volt mikor megvettem neki a baby banz-ot de nem viselte el. 2 hónapig próbálkoztam eredménytelenül....nem volt olcsó.

Majd vettem egy tök egyszerű gyermek napsemüveget a Dm-ben mert tetszet neki....és láss csodát elviselte, sőt a mai nap is abban szaladgált le-föl a lakásban. 20 hónapos.

Próbálj elöször te is ilyen szemüveggel ezek is 100%-os uv-s szemüvegek.

2010. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is DM-eset vettem az egy éves babámnak, és imádja.
2010. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!